ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

משווים מחירים לביטוח הרכב

רכב הינו אחד מההוצאות הגדולות ביותר הקימות כיום בכל משק בית. מלבד העלות הגבוהה הכרוכה בקניית רכב יש הוצאות רבות נוספות כמו, דלק, טיפולים, רישוי אגרות וכמובן הביטוח. ביטוחי הרכב השונים יכולים להגדיל את הוצאות המשק הביתי החודשיות בעוד מאות ועד אלפי שקלים לחודש. לכן, חשוב מאוד לפני רכישת ביטוח לבצע השוואת מחיר ולבחון את ההצעות השונות בדקדקנות ובפירוט.

ביטוח החובה והביטוח המשלים
ביטוח החובה הוא הביטוח החשוב ביותר אותו יש לרכוש לרכב וכשמו הוא, חובה. כל נהג במדינת ישראל נדרש בביטוח חובה בעת נסיעתו ברכב. ביטוח החובה נועד לכסות מפני עלויות שונות הנגרמות לגוף ולנפש כתוצאה מתאונה שנגרמה. הביטוח מכסה הן את הנהג, הן את יושבי הרכב והן מעורבים נוספים. הביטוח מכסה עלויות פינוי, אשפוז, טיפולים שונים, תרופות ועוד. ביטוח נוסף הינו הביטוחים המשלימים, הם נועדו לכסות מפני נזק לרכוש שנגרם לרכוש או לרכבים. הביטוח נחלק לשניים ביטוח צד שלישי וביטוח מקיף.

עלויות הביטוח השונות
עלויות הביטוח נגזרות מגורמים רבים. בתחום ביטוח החובה חל שינוי באופן קביעת התעריף לפני מספר שנים על מנת להיטיב עם הצרכן ולפתוח את התחום לתחרות. מחיר ביטוח הרכב נקבעים לפי מספר גורמים הקבועים בחוק, מין הנהג, גילו, מספר עבירות התנועה שלו, שלילת רישיון ועוד. גורמים אלו הם קבועים בחוק ולא ניתן לעקפם. עלויות הביטוחים המשלימים מצד שני נקבעות על פי חברת הביטוח בהתאם לפרמטרים רבים ושם יש הבדל רב יותר בין חברות הביטוח.

כיצד לבחור חברת ביטוח?
לפני רכישת ביטוח חדש או חידוש הביטוח הישן יש לעשות סקר שוק מקיף. חשוב לבצע השוואת מחירים בין החברות השונות על מנת איזו חברה תספק את המחיר האטרקטיבי ביותר. למרות זאת, חשוב לזכור שביטוח החובה והביטוח המקיף הם ביטוחים משמעותיים המשמשים אותנו ולכן חשוב מאוד מלבד המחיר לבחור סוכן או חברת ביטוח אמינה שבעת הצורך תיתן מענה.


השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר