ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

ביטוח חובה לרכב הוא מציל חיים

מצד אחד, לא משאירים לכם הרבה ברירות. אתם נוהגים ברכב או בעליו? החוק מחייב שיהיה לו ביטוח חובה מטעם חברת ביטוח רכב. מסתבר, שזה עולה פחות למדינה משום שנטל ההוצאות בגין פציעה בתאונת דרכים, מעשה שקורה לצערנו הרב מדי יום ביומו הוא רב. זה גם עולה בסופו של דבר פחות גם למבוטח, משום שלאחר שעשה את הביטוח, ההוצאות שיוציא מכיסו פוחתות לעומת ההוצאה הריאלית של כל הכספים להגשת עזרה ראשונה, טיפול בפצוע ושיקומו לאורך זמן. ביטוח חובה מפצה גם כשהאשם נעוץ במקור אחר.

מה הסטנדרט בפוליסות ביטוח חובה?
מי שמחפש ביטוח רכב חובה באמצעות מחשבון ביטוח בוודאי מוצא שאותם פרמטרים הם המתמחרים באופן גורף את הפוליסות שמציעות כל חברות הביטוח לרכב. בנוסף, בהתקשרות מול נציגי חברות הביטוח לרכב, המחירים נשארים בעינם ולא ניתן להפחית אותם. הסיבה לכך היא סטנדרטיזציה שנעשתה לפוליסות הללו – אחידות בפרמטרים. למרות שישנה אחידות בפרמטרים, המחירים משתנים מחברת ביטוח אחת לשניה, וזאת משום שלכל חברה ישנו סרגל סיכונים שונה.

תלוי בנהג – ותלוי ברכב
כדי לדעת איך קובעים מחיר של ביטוח חובה, עושים שקלול של שני גורמים שונים – הנהגים הקבועים ברכב, והרכב עצמו. הפרמטרים שקשורים ברכב הם סוג הרכב, שנתון ודגם – האם יש לו כריות אויר ומה נפח המנוע שלו. מה שקשור בנהג – הוא גיל הנהג הצעיר ביותר, מינו, האם קיים אחד או יותר, האם יש לו הרשעות קודמות בביטוח או שלילות רישיון בשלוש השנים הקודמות ועוד.

אם פגעתם בהולך רגל או ברוכב אופניים?
במידה והולך רגל נפגע מהרכב המבוטח, יש להחליף איתו פרטי הביטוח של חברת ביטוח רכב, והיא אשר תנהל את התביעה הזו. יש להתקשר אם כן למוקד חברת הביטוח שפעיל 24 שעות ביממה ולעדכן אותם בשל כך.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר