ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

ביטוח רכב ליסינג

רכב שעולה על הכבישים זקוק לביטוח רכב – מינימום לביטוח חובה משלו. מה עושים כשהביטוח הוא לרכב ליסינג, והנהגים עשויים להשתנות? לצורך העניין, ישנן פוליסות ביטוח מיוחדות לרכבים שכורים, שאותם הלקוח יכול לקבל ביחד עם עסקת ההשכרה, או לבחור בעצמו איזה ביטוח רכב יקח. כמובן שמדובר בביטוח שהוא זמני, ולא שנתי על פי הסטנדרט המקובל. מעצם העניין הזה, כבר המחיר של הפוליסה אמור להיות מעט יותר גבוה משל רכב שנמצא בשימוש פרטי. האם כדאי להשתמש בביטוח שחברת הליסינג מספקת? האם להסתפק בו או לעשות ביטוח מקיף וצד ג´ בנוסף?

חשוב לברר מה מקבלים בעסקת הליסינג
האם מדובר בליסינג תפעולי, שבו מקבלים את החבילה כולה של השירותים ארוזה ומושלמת ללקוח, או שזהו ליסינג מימוני שבו הלקוח השוכר אחראי למצוא בעצמו ביטוח רכב שכור, כפי שהיה עושה ברכב כבשלו? יכול להיות שתוכלו לקבל עסקה עם חודש ביטוח חינם למשל – בררו על איזה ביטוח מדובר, והשלימו את שאר הביטוחים לאחר השוואת מחירים.

אופני התשלום של הביטוח לרכב שכור
כך או כך, ניתן לעשות ביטוח רכב בתשלומים – או בתוך התשלומים של עסקת הליסינג התפעולי שבה משלמים לחברת הליסינג על חבילת רכב, ביטוח ושירותים נוספים, או בעסקה ישירה מול חברת הביטוח – בליסינג מימוני שבו מקבלים את הרכב בלבד לשימוש, ולכל השאר – ידאג השוכר בעצמו.

מי ישלם על הנזק?
אם אתם נוסעים ברכב הפרטי שלכם – מילא, אתם יכולים להחליט אם לתבוע את הביטוח המקיף כדי לקבל החזרים להוצאות הענק המצופות לכם בתיקון הרכב. מצד שני, כשאתם מחזירים את הרכב לחברת הליסינג כשיש בו פגמים, אזיי התשלום עליכם. דווקא כאן, ביטוח מקיף יכול לעזור לסלק את החוב בזול יותר.  

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר