ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

מה צעד ראשון בחידוש ביטוח רכב

מעגלי הצריכה השנתיים שלנו מתחלקים למה שהוא הכרח, ולמה שאינו בגדר חובה. במקרה של החזקת רכב  - ולא משנה מי הבעלים שלו, אותו בעל רכב מחויב לעשות ביטוח רכב מיוחד, שנקרא "ביטוח חובה", ומצד שני אינו מחויב לשאר הביטוחים. האם זה נכון שלא לעשות ביטוח מקיף או ביטוח צד ג´ רק כי החוק משאיר זאת בגדר בחירת המבוטח? ביטוח חובה וביטוח מקיף אלו שני ביטוחי רכב שמשמשים את מרבית האוכלוסיה במדינת ישראל – מכוח החוק ומכוח הכדאיות. כדי להבין מה מעניקים שני הביטוחים הללו, רצוי לקרוא במדריכים השונים ברחבי האינטרנט.

סדר יכול להביא לבחירה מושכלת
ממש כמו בבחירת מוצרים אחרים בחנויות, כדאי לשים לב לצעדים שלכם. אתם רוצים להיות אלו שבוחרים את הפוליסה לעצמכם, או הסוכן שלכם? ביטוח רכב ישיר לעומת ביטוח רכב באמצעות סוכן אלו שתי הבחירות הראשונות שתעשו. כמובן שישנם יתרונות שונים לשתי הבחירות: באמצעות סוכן ביטוח משלמים יותר עמלות, אולם מקבלים שירות אישי.

איך להתקשר עם חברת הביטוח?
חברות לביטוח רכב מציבות שירותים שונים להשוואת מחירי ביטוח רכב, בעיקר באמצעות אתרים להשוואות מחירי ביטוח. הצעד הבא שנדרשים לעשות זה להשאיר פרטי התקשרות וכן את דגם הרכב והשנתון, ומספר נציגי חברות הביטוח חוזרים ללקוח עם הצעה מעניינת. כבר בצעד זה מסננים חברות ביטוח אחרות ומצמצמים את שטח ההתלבטות.

חיסכון של מאות שקלים
רק בביטוח המקיף אפשר לחסוך מאות שקלים בביטוח. הפער נובע לא רק מהשוני שבין הפוליסות שמוצעות (לא כולן בסיסיות), אלא שכל חברת ביטוח מפרשת אחרת את הסיכון שאותו אדם מבוטח או הנהג הקבוע ברכב יתבע את חברת הביטוח. ככל שהסיכון גדל, כך גם המחיר שיוצע למבטח.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר