ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

איך לקבל הצעת מחיר משתלמת לביטוח רכב?

ידוע, כי אין מתנות בחיים שבאות בחינם, ובמיוחד בישראל, אפשר לומר שעומדת שאלה מאחורי כל מבצע והטבה מיוחדת שמקבלים, או שצריך משקפיים טובים יותר כדי לקרוא את האותיות הקטנות שמוסתרות מאחורי הכותרת. בביטוח רכב – אחד התחומים התחרותיים ביותר בארץ, ישנה אפשרות לעשות השוואת מחירי ביטוח רכב, אולם החוכמה היא לדעת מה עומד מאחורי כל סעיף בפוליסת הביטוח, ולא להמשך כבמטה קסם אחרי כל הצעת מחיר זולה שמאחוריה מסתתרת פוליסה סטנדרטית ונטולת נפח בהחזרי ביטוח. בזמן אמת, בזמן שבו נאלצים להשתמש בפוליסה, אז העסקה נמדדת באמת.

איזה ביטוח כדאי לרכוש?
כידוע, ככל שירבו סעיפי הביטוח שמעניקים כיסוי לפוליסה כך מובטח שיהיו יותר החזרים בזמן אמת. לגבי ביטוח חובה, אין אפשרות לבחור ממש באם לעשות פוליסה או לא, אולם ניתן לבחור באיזו חברה לעשות את הפוליסה במחיר הזול ביותר, וזאת למרות שהתנאים בין כל הפוליסות דומים. לפני רכישת ביטוח חובה, רצוי לבחון את המחירים במחשבון ביטוח חובה.

איך להוריד את המחירים ביטוח רכב?
האפשרות להוזיל את הפוליסה לביטוח רכב מתחילה בהשוואת מחירים. ניתן לעשות זאת באמצעות השארת פרטי התקשרות באתרי השוואת מחירים, ולהמתין שתוך זמן קצר נציגי חברות הביטוח יתקשרו בחזרה עם הצעה מיוחדת. רצוי לקרוא מדריכים שמסייעים להבין יותר בנושא.

למצוא אפשרויות להוזלת המחיר
אם מדובר בנהגת יחידה, הרי שכאן טמון פוטנציאל רב בהוזלת מחירים, במיוחד אם למשל היא מחזיקה בשני רכבים – רכב לנסיעות בין עירוניות למשל ודו גלגלי לעיר. רצוי לברר גם לגבי הטבות המגיעות למבוטחים באותו המחיר, כלומר – שיקבלו כמה שיותר שירותים תחת אותה כותרת מחיר. כמו כן, רצוי לברר כמה אתם משלמים עבור דמי השתתפות עצמית.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר