ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

ביטוח רכב המדריך המלא לרוכשים

במדינת ישראל קיימי שני סוגי ביטוח, הראשון ביטוח החובה והשבי הביטוח המשלים שמתחלק לשניים. ביטוח החובה כשמו הוא, חובה ולא ניתן לעלות על כבישי המדינה ללא רכישת ביטוח זה. מי שעולה לכבישים ללא פוליסת ביטוח חובה לא מכוסה בפני נזקים ואינו יכול לנהוג. הביטוחים המשלימים לעומת זאת נועדו לכסות הוצאות שנגרמו לרכוש כתוצאה מתאונה והמדינה לא מחייבת את בעלי הרכבים לעשותם.

ביטוח החובה
ביטוח החובה נועד לכסות מפני עלויות שעלולות להיגרם כתוצאה מפגיעה בגוף, הן של הנהג, הן של יושבי הרכב והן של מעורבים נוספים שנקלעו במקרה לאזור התאונה. הביטוח מכסה את עלויות הפינוי, אשפוז, טיפול רפואי במקום, רופאים מומחים, טיפולים משלימים פיצוי בגין אובדן הכנסה ועוד. תעריף הביטוח נקבע על פי חברת הביטוח לפי קריטריונים שונים.

ביטוחים משלימים
ההביטוחים המשלימים מתחלקים לשניים, ביטוח צד ג´ וביטוח מקיף. ביטוח צד שלישי נועד לכסות הוצאות שנגרמו בעקבות פגיעה ברכב אחראו ברכוש. הביטוח מכסה אך ורק את הרכב הנפגע והרכוש ולא את בעל הפוליסה. הביטוח המקיף לעומת זאת נועד לכסות כל הוצאה שנגרמת כתוצאה מתאונה הן לרכב המבוטח והן למעורבים אחרים. כמו כן ביטוח זה מכסה מפני אסונות טבע, גניבה, שריפה ועוד.

עלויות ובחירת חברת ביטוח רכב
העלויות משתנות בהתם לסוג הביטוח ולקריטריונים נוספים. עלות ביטוח החובה נקבעת לפי קריטריונים כמו, גיל הנהג, ותק על הכביש, מינו, סוג הרכב, היסטורית תאונות ועוד. הביטוחים המשלימים גם כן נקבעים על פי גורמים דומים אך בקביעת עלות הביטוח ניתן לראות גמישות רבה יותר. יש חברות ביטוח שמציעות הנחות לנהג צעיר, יש כאלו שיוצאות במבצעים תקופתיים ועוד. יש לבחור חברת ביטוח או סוכן ביטוח אשר ניתן לסמוך עליו, כזה שבבוא העת יתתן את המענה הטוב ביותר לבעיות שעלולות להיווצר.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר