ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

ביטוח רכב השוואת מחירים וצרכנות נכונה

אף אחד לא אוהב להיות שעיר לעזאזל בעסקאות של אלפי שקלים בשנה. בביטוח רכב, אפשר בקלות לשלם לחינם על ביטוחי רכב במחיר מנופח, כאשר לאחר השוואת מחירים קצרה וקולעת ניתן להגיע גם למחיר הנמוך במאות שקלים. במובנים של אחזקת הרכב, הרווחתם כמה תדלוקים של מיכל מלא בחינם, או אפילו את הטיפול התקופתי לרכב. במציאות הכלכלית הקשה של היום שבה המשכורת לא מספקת מרחב פעולה פיננסי למרות ההיצע הרב של המוצרים בשוק, חשוב לבחון כל שקל שמוציאים מהכיס.

החוכמה היא להדק חגורה מכל כיוון
מה הטעם לקנות מוצרים במכולת במחיר יקר, לא לוותר על מוצרי אסתטיקה אפילו אם הם מיותרים, לקנות את חבילות המדיה שאנחנו לא מנצלים ממילא במלוא היקף העסקה ולאחר מכן לנסות ולהרוויח כל שקל בפוליסת הביטוח? דווקא בביטוח, ככל שמשקיעים יותר – יש סיכוי לקבל יותר החזרים במקרה של תביעה. מצב שני, מי שרוצה לקנות ביטוח רכב זול – רצוי שהוא יכיל כמה שיותר הטבות ומחיר מוזל.

שחברות הביטוח תרדופנה אחריך ולא להיפך
חברות ביטוח מעוניינות כמו כל עסק להרויח כמה שיותר לקוחות, אולם מדובר בשוק שהוא ממילא רווי חברות ביטוח שונות עם הצעות אטרקטיביות יותר או פחות – וכל זאת על אותו מוצר או על מוצר דומה מאוד. אפשר להתמקח על כל הצעת מחיר ולא לקבל אותה כמובן מאליו, בעיקר כשאפשר להגיש הצעה זולה יותר מהחברה השניה ולקבל אצל הראשונה את ההנחה .

להבין מה חייבים ללקוח בביטוח
 נכון, אחת לשנה אתם זקוקים לחדש ביטוח רכב – לפחות החובה. מצד שני, זכותכם ואף מחובתכם להבין על מה אתם משלמים כל כך הרבה כסף, ולעמוד בכל פוליסה על זכויות המבוטח בביטוח רכב. רק עם השוואה שכזו, ניתן להגיע להישגים.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר