ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

סקירה חודשית אפריל 2012

רבות מתחדש באביב, וישנם לא מעט אנשים אשר נדרשים לביטוח חובה לרכב – בין אם זה חידוש ביטוח רכב קיים או עשיית ביטוח חובה חדש לגמרי, לנהג חדש. כמדי חודש, גם מחירי הפוליסות מתחדשים, מה שאומר שהמחיר של הפוליסה הנוכחית שהייתה בביטוח חובה רלבנטי כמו השלג דאשתקד. לכן, על מנת להבין מהו המחיר הזול ביותר מבין פוליסות ביטוח החובה באופן מיידי, אפשר פשוט לגשת למחשבון ביטוח חובה ולמצוא שם את המחיר הספציפי ש"נתפר" לאותו הנהג. בניגוד לפורים שחל בחודש שבו בודקים את התעריפים, כאן מדובר על מחירים שלא משתנים גם לאחר שיחה מול נציג שירות.

כשהנהג הוא בן 40
כאשר השחקן הצעיר ביותר שנוהג ברכב הוא בן 40 ויש לו ותק במשחק על הכביש של כ- 20 שנים, ניתן להניח ממש כמו במקרה שלנו, כי יש בעברו לפחות תאונה אחת או יותר באופן כולל כלפי כל הנהגים. במשחק שלנו, יש לנהג 4 תאונות בשלוש השנים האחרונות אולם אין לו שלילות רישיון באותו טווח זמן. כלי המשחק הוא רכב שיש בו לפחות כרית אויר אחת ונפח המנוח 1,600 סמ"ק.

כשישנו פער גדול בין ההצעות – קל להחליט
כנראה, שישנו חלק קטן של קבוצות שכן מעוניינות בשחקן הזה אצלן בעונת המשחקים הקרובה שתחול באפריל. ניתן לראות באופן בולט כי מתוך 14 חברות ביטוח,  הכשרה, החברה לביטוח בע"מ היא המנצחת, עם הצעה שמתחילה מ- 1,294 ₪.  46 נקודות אחריה, נמצאת חברת מגדל אשר מעליה נפתח פער של 119 נקודות (שקלים) עם חברת איי אי ג´י, ומשם אפילו הפער גדל לכדי 189 שקלים עם חברת ביטוח חקלאי. הפער בין הקבוצה האטרקטיבית ביותר ליקרה (ביטוח רכב איילון) הוא 2,093 שקלים, עם מחיר של 3,387 ₪.

כשישנן חברות שיצאו מהמשחק...
ניתן לראות בטבלת המשחקים,  כי יש שתי חברות ביטוח רכב שיצאו מהמשחק ולא מציעות ביטוח לפרופיל הזה. יתכן, כי באותן חברות תולים את הסיכון הגבוה בכמות התאונות הגדול (מעל ל-3) בשלוש השנים האחרונות. לכן מומלץ לפנות אל חברות הביטוח הראשונות בטבלה.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר