ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

ביטוח רכב לנהגים צעירים

נהגים צעירים אלו בני נוער מגיל 17 ועד 21 או 24, לפי קביעת חברת הביטוח אליה פונים. בדרך כלל, לאותם אנשים אין עדיין רכב פרטי משלהם או שאינם משלמים בעצמם על הביטוח, ולכן אין מודעות של ממש לחוקי הביטוח, מתי נחוצה הפעלת ביטוח חובה לרכב או שההורים בכלל משלמים תוספת בעבורם. אותם נהגים צעירים בדרך כלל מחזיקים בחפיפה בתואר "נהגים חדשים" לתקופה של עד שנתיים, ובכך חלות עליהם הגבלות ותוספות מחיר נוספות בביטוח רכב בעיקר משום שאותו נהג נחשב למסוכן יותר, וכן שאין עליו פרטים קודמים באשר להיסטורית התנהלותו על הכביש.

פוליסה מותאמת לנהגים צעירים
פוליסת ביטוח מקיף אינה מחויבת מן החוק אולם כשישנה ממילא פוליסה להורים שצריך רק להוסיף עליה תוספת תשלום בגין אותו נהג צעיר למשל או שידוע שדווקא משום שהנהג צעיר הוא עלול להיות מעורב בתאונה שתסב נזק לרכב, אזיי רצוי לרכוש פוליסת ביטוח שכזו. להורים שרוכשים עבור ילדיהם את הפוליסה עשויה להיות אפילו הקלה בתשלום.

התנאים להפחתה במחיר פוליסת ביטוח נהג צעיר
ישנן דרכים שונות כדי להפחית בסכומי הכסף הגבוהים שמשולמים ממילא לחברת הביטוח עבור ילדים שמצטרפים לביטוח, וביניהן אפשר שההורים יערכו את הביטוח לילדים באותה חברת הביטוח שמקנה את ההנחה – כמובן שעל הנהגים לענות על הקריטריונים שפרסמה חברת הביטוח, וההנחה עשויה להגיע עד כדי ויתור על מחיר התוספת בכלל.

רכישת שעות ביטוח מקיף לנהגים צעירים
נהגים צעירים יכולים לרכוש מראש (כמו חשבון נטען) שעות נסיעה בכביש. התחשיב של מחיר לשעה נערך לפי שווי הרכב והפרמיה השנתית הבסיסית, כלומר מחלקים את השעות באופן יחסי מתוך סך כל השעות. לגבי הפעלת הביטוח – מדובר בשיטת מסרונים.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר