ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

חברות ביטוח - המדריך המקוצר

כל מוצר או שירות יכולים להיות מבוטחים, היום אפשר אפילו לבטח את המשכנתא שהיא הלוואה, על מנת שתהיה לה משענת פיננסית במקרה הצורך. כל בעל דירה, רכב או דבר – מה שיש לו ערך רב, בוחר או מחויב על פי החוק לערוך הסכם תקף לביטוח, כשבתחום ביטוח רכב – מדובר על ביטוח חובה שהמדינה דורשת מכל בעל רכב מנועי העונה להגדרות שעולה לכביש – ואפילו רכב שחונה. מי שבוחר באופן מכוון שלא לשלם על הביטוח הבסיסי הזה – זו נחשבת לעבירה פלילית, ישא בתוצאות הכוללות קנס, סנקציות תחבורתיות, שלילת רישיון וכן משפט שעלול להוביל למאסר.

מה זו חברת ביטוח?
חברה שמבטחת יכולה להיות גוף ציבורי ואפילו גוף פרטי, אשר קיבל רישיון לממכר פוליסות ביטוח – אותו גוף ידע לעשות שימוש בנתונים שונים שנשאבים ממאגרי מידע משותפים לכל חברות הביטוח וליצור מהם תמחירים לסיכונים האפשריים. ההתחייבות בחוזה היא לשלם לבעל הפוליסה סכומי כסף שבדרך כלל גבוהים פי עשרות מונים ממה שהושקע בעסקה הזו מראש.

חברות הביטוח המסורתיות
חברות ביטוח רכב מסורתיות מחזיקות סוכני ביטוח ש"קולטים" את המבוטחים ומאפשרים להם תנאים נוחים יותר בביטוח, כלומר – הם יכולים להיות ב"ראש שקט" משום שבכל מקרה ביטוח, סוכן הביטוח יהיה הכתובת המטפלת בנושא באופן אישי, הוא יודע איך להתנהל ולהפיק את המיטב מחברות הביטוח בעוד הלקוח ממשיך בסדר היום שלו.

חברות הביטוח הישירות
ביטוח רכב ישיר לעומת ביטוח רכב עם סוכן מאפשר עצמאות מתחילת הדרך ולכל אורכה: בבחירת הפוליסה, בהתנהלות מול חברת הביטוח ובקבלת החזרים ללא הפרשת תשלום עמלה מיוחדת לסוכן בגין עבודתו. גם בין החברות הישירות, מומלץ לערוך השוואת מחירים בביטוח ולקבל את ההצעה האטרקטיבית ביותר.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר