ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

ביטוח רכב- הפעלת הביטוח

 הביטוח לרכב אינו מספק הגנה למבוטחים מפני התקריות השונות שעלולות לקרות לרכב או לנוסעים בו, אולם אפשר לומר שבביטוח רכב, הביטחון מעל לכל  הוא בהחזרים הפיננסיים. מי שעשה תאונה עם הרכב והרכב בלבד ניזוק, אין צורך לפנות מיד לחברת הביטוח, אם כי חשוב מאוד לעשות את זה בסמיכות למקרה. הדבר הבא שיש לעשות אם אין נפגעי, זה לתעד ככל הניתן את פרטי המעורבים – להחליף פרטי ביטוח עם הנהג השני, עם הולך הרגל, עם הנוסעים (אם זה ברכבי הסעה) וכיום ניתן גם לצלף את כל הנתונים: איך נראה הרכב מיד לאחר התאונה ובאיזה מנח הוא נמצא.

מה קורה כשישנם נפגעים?
כאשר מעורב בתאונה רוכב אופנוע, רצוי להזעיק אמבולנס גם אם האדם טוען שהכול טוב, משום שעלולה לקרות פגיעה בעמ"ש שאינה מורגשת באופן מיידי אלא לאחר יום לפחות. אולי בבדיקה יתגלו דברים שיתוגמלו על ידי חברת הביטוח אם יתברר שקרו כתוצאה מהתאונה. בנוסף, יש להזעיק את המשטרה, וכרגיל להחליף פרטי ביטוח במידת הניתן וכן להתקשר לחברת ביטוח חובה.

אין להודות באשמה מראש
חברת הביטוח בדרך כלל מתנה את הטיפול באותן תביעות ביטוח רכב במקרה שהמבוטח המעורב אינו מודה באשמה. כל עוד הוא לא הודה – ואפילו אם ישנו חשד סביר כי הוא הגורם הודאי לעניין, עדיין עורך דין טוב לתעבורה עשוי להוכיח אחרת במהלך המשפט.

הודעתם לחברת הביטוח. מה עכשיו?
לאחר ההודעה לביטוח רכב, יוזמן שמאי להערכת הנזק מטעם חברת הביטוח או שמאי מוסמך מרשימה חיצונית. לאחר העברת כל פרטי התיעוד שצברתם ויצירת קשר עם חברת הביטוח, יש להמתין לתשובה מטעמה לאחר שתעמיד בשמכם עורך דין בתביעת הביטוח. בסופו של דבר תקבלו את התשובה לתביעה בדו"ח מפורט.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר