ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

ביטוח רכב לקוח משתלם

כמו שלקוחות חברות הביטוח לא נחים עד שמוצאים את חברת הביטוח הזולה והמשתלמת ביותר עבורם, משום שיש להם אינטרס לשלם כמה שפחות כסף ולקבל כמה שיותר שירותים בעבור התשלום, כך ישנו אינטרס ברור לחברות הביטוח, שהן מונחות רווח למעשה. כל חברת ביטוח תעשה ניתוח לקוחות ואפיון שלהם כדי להבין מיהו הלקוח המשתלם יותר, והמשתלם פחות. לאחר מכן תחליט כיצד לתמחר עבור כל פרופיל את הפוליסה.

ביטוח רכב לנהג הזהיר
בכל פוליסה – גם בביטוח מקיף הכולל את צד ג´ וגם בביטוח חובה, נשאל הנהג על הפרמטר של ביצוע תאונות דרכים לאורך שלוש השנים הקודמות לבקשת ההצעה. בנוסף, נדרשים לענות אם היו שלילות רישיון (באופן מוחלט ולא משנה למעשה הסיבה) בשלוש השנים האחרונות. במידה והתשובה חיובית בכל אחד מהמקרים הללו, למעשה הנהג יספוג הצעות מחיר גבוהות יותר בביטוח רכב מכל החברות ללא עוררין. מצד שני, במידה והתשובה שלילית, יוצע לו ביטוח רכב לנהג הזהיר.

לקוח שלא יעורר תביעות ביטוח
ככל שמצטמצם מספר הנהגים ברכב וגם זמן השימוש ברכב – כך פוחתים הסיכויים למקרה ביטוח. חברות הביטוח תצענה ללקוחות שהם נהגים זהירים את הצעות המחיר הזולות יותר ולהיפך. זאת על מנת למשוך אל חיקן כמה שיותר לקוחות, ובעיקר כאלו שלא יתבעו את החברה לביטוח רכב. לדוגמה, נשים נחשבות לנהגות זהירות יותר מגברים.

מזעור הסיכונים – רווח של הלקוח ושל החברה
מצד אחד, חברת הביטוח ממזערת את הסיכונים להתקשר עם לקוחות שהם "יעלו לה ביוקר" בהמשך, ומצד שני אפשר להבין מדוע חשוב להשוואת מחירי ביטוח רכב ללקוח – גם שם יש אינטרס לא רק לדבר על המחיר, אלא גם על התמורה, ובכך לפחות להרוויח ביחס לפוליסות אחרות שמוצעות לו.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר