ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

חובה עליכם להשוות מחירים, גם בנוגע לביטוח חובה

את הרכב הפרטי שלכם אתם הולכים לבטח הפעם? עתה אתם נדרשים להבין מעט יותר במוצר שאותו אתם מחויבים לרכוש על פי החוק: ביטוח חובה. הביטוח אינו מגן על התובעים מפני פגיעות למיניהן, אלא דואג לכך שלפחות יהיה כיסוי פיננסי במקרה שבו תהיינה הוצאות רבות בגין הזמנת אמבולנס, אשפוז, טיפול ושיקום, וכן בגין אבדן כושר עבודה והיעדרות מעבודה, לטווח הזמן הארוך ופגיעות נפש שלקו בהן קרובי משפחה (על אף אם לא נכחו באירוע). אם ניתן להוכיח הכול לחברת הביטוח, גם ההחזרים לא יאחרו לבוא.

למה רצוי להשוות מחירים בביטוח חובה?
ככל השוואת ביטוחי רכב, חשוב להשוות גם את ביטוח החובה. הביטוח מונה סעיפים קבועים שאינם משתנים ואין תוספת כיסויים לסוג הביטוח הזה, לכן אין בו גם "הפתעות" כיסוי, אולם חברות הביטוח מתמחרות לכל נהג ורכבו מחירים שונים. התמחור אמנם מדורג לפי דרגות סיכון לנהגים, ועדיין המחיר לא אחיד בין חברות הביטוח.

איך עושים לביטוח חובה לרכב השוואת מחירים?
את השוואת הביטוח עושים בשני אופנים: השוואה ראשונה היא סטטית: מכניסים את הפרטים הרלבנטיים בטופס מחשבון ביטוח חובה שבאתר הממשלתי, ומקבלים את סדר חברות הביטוח לרכב מהזולה ביותר ליקרה כפי שמותאם לגבי אותו לקוח בלבד (זה משתנה כמובן בין לקוחות שונים על פי הנתונים שיביא עימו).

איך ניתן להקל על מחיר הביטוח?
כעיקרון, המחיר נחשב לאחיד – לא ניתן לשנות בו ולהוזיל אותו למעט במקרים בהם מודעים מעט יותר לאפשרויות בביטוח, לדוגמה – אם אתם נהגים יחידים ברכב, נמצאים בהריון או שיש לכם ילדים, יש לכם בני זוג ידועים בציבור – אלו עשויים לסייע במחיר ולהוזיל אותו במקצת, לבד מחלוקת המחיר לפריסת תשלומים חודשיים.

 

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר