ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

תהליך הביטוח של רכב בייבוא אישי

רכב בייבוא אישי - את רוב יצרני הרכב במדינה מייצג יבואן מורשה שמשווק את גדמי הרכב השונים של היצרן. למרות זאת ניתן גם לייבא רכבים באופן פרטי ולא באמצעות היבואן המורשה. כל זאת אך ורק במידה שהרכב מוגדר לשימוש אישי ולא עסקי או מסחרי. כל בן אדם בעל רישיון נהיגה ישראלי תקף רשאי לייבא רכב בייבוא אישי בתנאי שהרכב עומד בתנאי ודרישות משרד התחבורה. בעבר  ייבוא אישי שימש בעיקר תושבים חוזרים או עולים חדשים שרצו להביא את רכבם כיום זה הפך להיות נפוץ יותר.

כיצד מבטחים רכב בייבוא אישי ?
לחברות הביטוח יש קוד מסוים ספציפי עבור כל סוג רכב. הן משתמשות בקודים הללו על מנת להנפיק ביטוח חובה ביטוח צד ג´ וביטוח מקיף. דגמים שמובאים בייבוא אישי מצריכים קוד חדש, עבור שחברת הביטוח תוכל לבטח אותם. ללא קוד זה חברות הביטוח לא יבטחו את הרכבים הללו.

מי מסוגל להנפיק את הקוד וכיצד?
על מנת לייבא את הרכבים סוכני הביטוח צריכים להיות בקיאים בקודי הרכב הקיימים ויידעו להעריך איזה קוד הוא המתאים ביותר.קיימים מעט מאוד סוכנים וחברויות המתמחות בביטוח מכוניות יוקרה ומכוניות של יבוא אישי וזאת בשל חוסר ההכרות עם שיטת הקודים. את הקוד מנפיקים שמאים מוסמכים לכך לאחר שבדקו והעריכו את שוויו של הרכב. חשוב לציין שלפני כן הרכב חייב לקבל רישיון רכב ממשרד התחבורה, רק לאחר מכן יש לפנות לסוכנויות הביטוח.

מי מבטח רכבים בייבוא אישי ?
כפי שהוזכר לעיל, ביטוח רכבי יוקרה ורכבי ייבוא אישי אינו תהליך מובן מאליו וידוע ולכן ישנן סוכנויות מעטות מובחרות העוסקות בכך. בסוכנויות אלו יש סוכנים אשר בקיאים בשיטת הקודים הייחודית לביטוח רכב יוקרה וייבוא אישי. כמו כן הם יודעים להעריך את שווי הרכב בעזרת שמאים מוסמכים שעובדים עימם.


השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר