ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

חברות ביטוח רבות המציעות ביטוח מקיף - בחרו בחוכמה

 מרבית הנהגים הינם בעלים של ביטוח מקיף לרכב, כל עוד היתרונות של הביטוח מצדיקים את מחירו. ישנם בעלי פוליסות ביטוח מקיף לרכב אשר אינם מחדשים כבר שנים את חברת הביטוח, במחשבה שזו חברת הביטוח המשתלמת ביותר. מחירי הביטוח הם דינאמיים ויכולים להשתנות לא רק בין חברות הביטוח אלא מדי חודש בחודשו בהתאם לסקרים ולפרמטרים שונים שבאמצעותם חברת הביטוח מעריכה את מידת הסיכון שחושפת אותה באמצעות המבוטחים לתביעות ביטוח מסוגים שונים. לכן, הדבר הנכון לעשות הוא השוואת מחירים וזאת לפני הפניה לחידוש הביטוח.

ההגנה שביטוח מקיף לאוטו יכול לספק
הביטוח המקיף לרכב אמור לפצות על נזקי רכוש שנגרמו לרכב המבוטח בלבד. מדובר בפוליסה סטנדרטית אשר מכסה מקרים של גניבת הרכב, של תאונה ופגיעה ברכב, פגיעה במזיד ברכב – שלא במכוון על ידי בעלי הרכב, ביטוח מפני אסונות טבע שממיטים על הרכב נזק – למשל עץ שנפל עקב סופה, שטפונות ועוד.

איזו הגנה נוספת לכיסוי הסטנדרטי?
ההגנה הנוספת לביטוח רכב כרוכה בהסכמה של המבוטח, וכמובן בתוספת תשלום מסוימת. ישנן חברות ביטוח אשר תענקנה את הכיסויים בהנחה או כהטבה. בין השאר, מדובר בשירותי דרך וגרירת הרכב, בשירותי פיצויים על רכוש שנגנב מהרכב, ביטוח שמשות מיוחד, ביטוח על מערכת סטריאו ועוד.

איך קובעים את מחירי הביטוח המקיף לרכב?
ביטוח רכב אינו עניין זול, ובין כה וכה חשוב לבדוק עבור איזה מוצר משלמים. חברת הביטוח בעלות רישיון לממכר פוליסות ביטוח כפי שקבע המפקח על הביטוח במשרד האוצר, ועל פי טווח המחירים שהכתיב. מחירי הפוליסה נקבעים על סמך פרמטרים קבועים והמחירים משתנים על פי הערכת הסיכון של כל לקוח בחברה.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר