ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

תנאים וכיסויים בפוליסת ביטוח רכב

ישנם שני סוגי ביטוח רכב. ביטוח חובה לרכבים וביטוח משלים. ביטוח החובה כשמו כן הוא, מנדטורי. ללא ביטוח חובה לא ניתן לעלות רכב על כבישי מדינת ישראל על פי חוק. הביטוחים המשלימים, משלימים את הביטוח חובה ולא מחליפים אותו, הם מספקים כיסוי עלויות שונה מביטוח החובה.

מה כולל ביטוח החובה ?
ביטוח החובה מכסה בפני כל נזק גופני שנגרם למבוטח, ליושבי הרכב או למעורבים אחרים. הוא כולל כיסוי עלויות פינוי, טיפולים רפואיים, ניתוחים, תרופות ועוד. החברה המבטחת תישא בכל ההוצאות שנגרמו כתוצאה מתאונה. עלות ביטוח החובה נקבעת על פי שילוב של מספר פרמטרים, גיל הנהג, סוג הרכב, היסטורית הנהיגה על הכביש סוג הנהג ועוד.

מה כוללים הביטוחים המשלימים ?
ישנם שני סוגי ביטוחים משלימים. הראשון ביטוח צד שלישי. ביטוח זה מכסה כל פגיעה ברכוש שנגרמה לרכב מעורב או לרכוש עם הרכב המבוטח. יש לציין שכיסוי העלויות לא תקף לגבי הרכב המבוטח. גובה התשלום עבור ביטוח זה גם כן משתנה לפי פרמטרים שונים אך הוא משתנה גם לפי גובה ההשתתפות העצמית, ככל שהיא גבוהה יותר הפרמיה החודשית נמוכה יותר. בהביטוח השני, הינו הביטוח המקיף. הוא כולל כיסוי כל העלויות שנגרמות לרכוש כולל רכבו של המבוטח. הנזק יכול להיגרם כתוצאה מתאונה, שריפה, אסון טבע, גניבה ועוד. גם כן גובה התשלום עבור הביטוח משתנה בהתאם לפרמטרים שונים ולגובה ההשתתפות העצמית.

היכן לרכוש ביטוח ומה העלויות לכך ?
קיימות מספר רב של חברות בשוק שמוכרות ביטוח. חשוב מאוד להתאים את הביטוח לצרכי המבוטח. עבור חלק מהמכוניות יכול להיות שביטוח מקיף לא ישתלם כיוון שהרכב ישן ורק עלות הביטוח גבוהה ביחס לרכב. כמו כן עלויות הביטוח משתנות בהתאם לסממנים של המבוטח. חשוב לעשות השווואת מחירי ביטוח לפני הרכישה. כיום קיימים אתרים רבים באינטרנט המבצעים את ההשוואה באופן אוטומטי. כמו כן, חשוב לזכור שכדאי לעבוד עם חברה שניתן לסמוך עליה ברמה האישית ולא רק החברה עם המחיר הזול.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר