ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

ביטוח רכב, חלק אינטגראלי מהחזקת רכב

כשרוכשים רכב או הופכים להיות בעלים שלו, זה הופך למין עסקת חבילה: מקבלים את הרכב, אולם חייבים להמציא לו ביטוח חובה, ומי שמעוניין להוסיף – מוסיף גם ביטוח מקיף לרכב שבתוכו כלול ביטוח נוסף: ביטוח צד ג´. לפחות בביטוח חובה, מדובר בהוצאות הכרחיות לרכב – משום שהחוק מחייב זאת, בביטוח מקיף – ההוצאה עלולה להיות מעט יותר גדולה ובסדר גודל של אלפי שקלים. היות ומדובר בהוצאה שלא בכל שנה מצדיקה את עצמה, רבים פונים לשטח השוואת המחירים בביטוח רכב, כדי לשלם את המחיר הזול ביותר או המשתלם ביותר.

להתכונן ליום סגרירי
על פי מרפי, אם ישנו סיכוי שדבר מה יקרה, הרי שהוא בוודאי יקרה ביום מן הימים. כאשר הוא קורה, רצוי להיות מוכנים לאירוע. הכוונה היא שלא ניתן למנוע את התאונה עצמה לצערנו, אלא למנוע את אי הנעימות שנגררת לאחר מכן, לפחות במישור הכספי. במקרים רבים, עלויות ביטוח רכב מצדיקות את עצמן משום שההוצאה בביטוח קטנה פי עשרות מונים ממה שההחזרים מסוגלים להציע.

מקרי ביטוח רכב שעליהם ניתן לקבל פיצויים
פוליסות הביטוח כוללות את האירועים העיקריים שעלולים לקרות לנהגים, לרכב, לנוסעי הרכב ולהולכי רכב שנפגעו מהרכב. תקרת הביטוח היא הסכום המקסימלי שחברת הביטוח תכסה בתביעה כשישנו מקרה ביטוח שהוגדר מראש בחוזה.

אילו כיסויים ישנם בפוליסת ביטוח לרכב?
מי שרוכש פוליסת ביטוח חובה, יקבל כיסוי על נזקי גוף שנעשו לנהג, לנוסעי הרכב או להולך רגל שנפגע. מי שרוכש ביטוח מקיף, יעניק כיסוי כספי לחלק מהנזקים שעלולים לקרות לרכב עצמו – ובתוכו ישנו כיסוי לביטוח צד ג´ אשר מכסה מקרי ביטוח של תביעות גורמים חיצוניים בקשר לרכוש. היות ומדובר בפוליסות ביטוח סטנדרטיות, ניתן להוסיף להן הרחבות בתוספת תשלום.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר