ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

ביטוח רכב - הצעת מחיר לביטוח

ככל שמבצעים עוברים מפה לאוזן, ומבצע טוב חוזר מדי שנה לככב בקניונים, הרי שגם הדרך לבטח רכב באמצעות שיטת השוואת המחירים היא שיטה קבועה ומוצלחת כבר קרוב לעשור, וחוסכת רבות, כמו למשל הליכה לסוכנויות ביטוח באופן פיזי או המתנה לקבלת שירות מידי נציג. גולת הכותרת לפני כל אלו היא כמובן היתרון בבחירת חברת הביטוח שמעניקה גם את המחיר המשתלם ביותר וגם את העסקה עם התנאים שמתאימים ללקוח. מתחילים לעשות לביטוח חובה לרכב השוואת מחירים, כפי שהחוק דורש לכל בעל רכב מנועי, וממשיכים לשאר הביטוחים.

תעריפי ביטוח חובה ידועים מראש
בביטוח חובה, אפילו אין צורך לערוך סבב התקשרויות בין חברות הביטוח לרכב: הן תצענה בדיוק את מה שהמחשבון כבר מגלה באופן מיידי ומקוון: המחירים בביטוח חובה יסודרו בסדר מחירים עולה מן הזול ביותר אל היקר, כשישנם קישורים לאתרי החברות כדי ליצור עימן קשר. אפשר למצוא טווח מחירים משתנה שיכול להגיע גם למאות שקלים.

תעריפי ביטוח מקיף – תחת פיקוח
המחירים בביטוח רכב מקיף מגלגלים מדי שנה אלפי שקלים מכל מבוטח, ועדיין יש מקום להשוות מחירים דווקא שם, היכן שדורשים סכומי כסף גבוהים יחסית עבור הרכב. חברות הביטוח יכולות לתמרן כאן יותר במחירים ממספר סיבות – גם כשמדובר בפוליסת ביטוח סטנדרטית ובסיסית, ללא תוספות. היא תכלול באופן אוטומטי את הביטוח לצד ג´, והמחירים יכולים להשתנות לפי סעיפי ביטוח אותם הלקוח ידרוש לשנות.

ביטוח צד שלישי לרכב
אפשר לקבל הצעה בנפרד גם לביטוח צד ג´, על אף שהוא נכלל באופן אוטומטי בביטוח מקיף. כאן ניתן לתמרן במחיר הביטוח, תוך שינוי ערך ההשתתפות העצמית. גם כאן כמו במקיף, מי שמוסיף לשלם בפוליסה ומרחיב אותה, יכול לשלם פחות דמי השתתפות כשהוא מטפל בתביעה זו.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר