ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

ביטוח לרכב המונע בגז

ניתן למצוא בצידי הדרך ובתחנות הדלק שלטים לגבי הסבת רכבים להנעתם באמצעות גז במקום דלק בנזין. נהגים שמסבים את המערכת שמניעה את הרכב מדלק לגז אינם עושים זאת רק בשביל לשפר את איכות הסביבה, אלא מסיבות אחרות, שקשורות, איך לא – בכסף. ניתן לחסוך כ- 50% מהוצאות הדלק כשמדובר במערכת כזו, אשר ניתן להתקין אותה בכל רכב בנזין קיים (לא חייבים לרכוש את הרכב עם מערכת מובנית). החיסכון מחזיר את עלות ההתקנה, לרכב ישנה פעולה שקטה, הבלאי של הרכב קטן ולנהג יש אפשרות לעבור ולבחור בין הנעה בדלק או בגז.

גפ"מ ותכונותיו
פירוש גפ"מ הוא גז פחממני מעובה, תערובת גזים פרופאן ובוטאן, כאשר היחסים ביניהם בתערובת משתנים עם מזג האויר והעונות: בחורף ישנו שימוש ב-30% פרופאן והשאר – בוטאן, ואילו בקיץ השימוש בבוטאן, שהינו גז יקר יותר ונדיף, פוחת ל-20% בערך. כבר בארצות אירופה בעיקר, נעים מיליוני רכבים אשר מונעים באמצעות גז גפ"מ, ושיש להן ביטוח רכב פרטי מתאים.

רכב בטוח יותר
כפי שבישראל חל התקן האירופאי שקובע כי מיכל הגפ"מ יהיה עשוי פלדה, המשמעות היא שעמידותו של המיכל תהיה גבוהה פי 20 מזה של מיכל הבנזין, ולכן פחות יתלקח. בנוסף – במבחני הריסוק נמצא כי המיכל יתלקח רק בטמפרטורה של 504 מעלות צלסיוס – 170 מעלות יותר מטמפרטורת ההתלקחות של מנוע בנזין.

ביטוח רכבים רגילים מול רכבים המונעים בגז
הפרמיה בביטוח רכבים המונעים על ידי גז זולה יותר בדרך כלל, תודות לתפישה, שרכב אשר מונע באמצעות גז בטיחותי יותר – או שלפחות ניתן למצוא חברות ביטוח רכב אשר מוזילות את המחיר בעבורו. על מנת לגלות היכן ישנה חברת ביטוח שמוזילה מחיר עקב כך – ניתן להשוות באתרים שונים.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר