ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

מה צריך לדעת לפני קניית ביטוח לרכב?

קניית ביטוח לרכב הכרחית, לפחות חלק אחד שלו: ביטוח חובה. ישנם עוד שני ביטוחים – ביטוח מקיף וביטוח צד ג´ שנכלל בדרך כלל בתוך פוליסת הביטוח המקיף, שני אלו הם ביטוחי רכוש והם בגדר בחירה של המבוטח – הוא יכול לבחור אם לרכוש את שניהם גם יחד מאותה חברת ביטוח או מחברות ביטוח נפרדות, רק אחד מהם, או אף אחד מהם. בביטוח החובה למעשה ישנה אפשרות לתמרן בין הפוליסות השונות בחברות הביטוח השונות, אולם אי אפשר לנסוע ללא ביטוח חובה – נהיגה ללא ביטוח חובה נחשבת לעבירה על החוק.

כל רכב בכל מצב זקוק לביטוח חובה
יש בחזקתכם רכב? אפילו אם הוא חונה כבר תקופה ארוכה בחניה ואין בו שימוש ואפילו אם הוא מושבת, או שיש בו בעיה מכאנית שמונעת ממנו מלהתניע או מלנסוע – הוא יהיה חייב בביטוח חובה, גם מפני שהחוק דורש זאת – וגם מפני שההיגיון מחורי זה אומר שאפילו רכב חונה יכול להיות מפגע גם בחניה אם הוא מדרדר או בכל תקלה אחרת.

ביטוח מקיף – שינוי אדרת בכל חברת ביטוח
בביטוח מקיף ישנה גרסה בסיסית אשר המפקח על הביטוח מחייב. ללא הסעיפים הללו אין למכור את הפוליסות למבוטחים. בין השאר הכיסויים יכללו – ביטוח תאונות דרכים, החלקה, התלקחות ושריפה, גניבת רכב, מפגעי מזג אויר, פגיעה ברכב בזדון. לבד מאלו – כל חברת ביטוח יכולה להוסיף עוד כיסויים ביטוחיים שונים שיוסיפו גם למחיר הפוליסה.

איך יודעים אילו עוד כיסויים אפשר לקבל בביטוח מקיף?
כדי לקבל מידע על כל מה שרציתם לדעת על ביטוח מקיף לרכב, רצוי לעשות סיור אינטרנטי באתרי האינטרנט של חברות הביטוח ומאמרי ביטוח שונים, על מנת ללקט כמה שיותר מידע לגבי האותיות הקטנות שלא תהיינה רשומות על הפוליסה אלא נכתבו "בדם".

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר