ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

אופן בחירת הביטוח לרכב

על פי חוק במדינת ישראל כל אדם חייב בביטוח לשם נהיגה ברכב. ישנם סוגים שונים של ביטוח רכב אותם ניתן לרכוש אך ללא הבסיסי ביותר, ביטוח החובה, לא ניתן לעלות על הכביש. על כל צרכן נבון להבין ולדעת את ההבדלים בין הביטוחים השונים ולהתאים לעצמו את הביטוח המתאים לו בצורה האופטימלית.

אילו סוגי ביטוח קיימים?
. הראשון הינו ביטוח חובה לרכבים, הוא כולל כיסוי עלויות עבור פגיעה בגוף עבור יושבי הרכב המעורב בתקרית ועבור נפגעים נוספים המעורבים. הוא מנדטורי ועלות ביטוח החובה משתנה בהתאם לגיל הנהג, סוג הרכב והיסטוריית הנהיגה שלו. השני הינו ביטוח צד שלישי: הוא כולל בתוכו כיסוי עבור פגיעה בכלי רכב או רכוש המעורב בתאונה. חשוב לשים לב שביטוח זה לא מכסה פגיעה בגוף והוא חייב להיעשות כתוספת לביטוח החובה. מחירו משתנה בהתאם להשתתפות אותה מעוניין הנהג לשלם עבור כל תקרית. הביטוח האחרון הינו הביטוח המקיף: הוא כולל פיצוי עבור פגיעה ברכב המעורב בתאונה הן של הפוגע והן של הנפגע. כמו כן הוא מכסה את העלות במקרה של גניבה. שוב יש לשים לב שביטוח זה אינו מחליף את הביטוח החובה.

מהן עלויות הביטוח?
עלויות הביטוח יכולות להשתנות בין חברה לחברה כאשר הפערים המהותיים יותר נעוצים בביטוחי צד שלישי ובביטוחים המקיפים. ישנה תחרות עזה בין חברות הביטוח השונות על לב הצרכן ולכן חשוב לעשות סקר שוק מקיף לפני רכישת הביטוח. יש להשוות בין האתרים והסוכנויות השונות בשביל לקבל את המחיר הנמוך ביותר.

באיזו חברה לבחור?
בעת השוואת ביטוחי הרכב חשוב לשים לב לפרטים חשובים. יש לציין שבמידה ונצטרך להפעיל את הביטוח, ולא משנה אילו משלושתם, אנו נרצה לקבל את השירות הטוב ביותר וזאת אפילו במידה ונצטרך לשלם כמה שקלים נוספים. לכן, בעת ביצוע סקר השוק חשוב להבין באיזו חברה מדובר, כזאת שבעת הצורך נוכל בפשטות להשיגה או אחת שנמצא עצמנו מסתובבים ומועברים בין נציגים שונים. כדאי לבצע סקר בין חברינו ולראות על מי הם ממליצים.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר