ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

ביטוח רכב במדינת ישראל

היום בלי גב כלכלי כל שהוא, קשה מאוד להתנהל במדינת ישראל. המחיה אינה זולה, ואחזקת רכב שאמורה להרים את רמת איכות החיים הופכת לעתים למעמסה לא קטנה, משום שזה לא מתמצה רק ברכישת הרכב, אלא גם בתשלומים שוטפים – ובייחוד עלות הביטוח לרכב. לא ניתן לחמוק מרכישת ביטוח חובה לרכב, משום שחוק ביטוח רכב מנועי שנקבע בשנת 1970 הוא האחראי לכך- ועל פיו מי שלא נוסע עם ביטוח חובה ברכב מנועי כפי שהוגדר על ידי החוק – הוא עבריין ועליו לשאת בתוצאות המשפטיות הכרוכות בעניין.

כל רכב מנועי המוגדר בחוק – מה הוא?
החוק אינו מבחין בין איפה ואיפה, כל רכב שיש לו מנוע והוא מוגדר בחוק משנת 1970, מחויב בביטוח רכב חובה. למשל : רכב פרטי עד 4 טון, רכבים מעל 4 טון – מסחריים, משאיות, הסעות ואוטובוסים, מנופים, טרקטורים – ואפילו דו גלגלי ממונע ויש לו מספר רישוי. למעשה, כל נהג שנכנס לרכב צריך לוודא אם הביטוח תקף לגביו. במידה ולא – לא יותר לנהוג ברכב.

איך לקבל הצעה לביטוח חובה?
הדרך הקלה והיעילה ביותר לעשות השוואת מחירים בין קבוצות הפוליסות לביטוח חובה בכל חברת ביטוח, זה פשוט להשאיר פרטים בטופס מקוון ולהמתין לפנייתם לש מספר נציבי הביטוח. על ידי בחירת הפוליסה מתוך מספר הצעות מצומצם, אפשר להגיע להצעה המשתלמת ביותר.

ביטוח חובה מנהג צעיר ועד לותיק
בכל גיל ישנו כורח לנסוע עם ביטוח חובה בתוקף – מביטוח רכב לצעירים ועד לביטוח רכב למבוגרים. העניין הוא שבאופן טבעי הביטוח לצעירים יהיה דווקא יקר יותר, משום הנהיגה המסוכנת של אותם נהגים כפי שהסטטיסטיקה מספרת, שהולכת ומתמתנת עם השנים – בהשוואה לנהגים עם נתונים דומים ורק בגילאים אחרים.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר