ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

נגרם לרכב שלך נזק בשריפה? יש לך ביטוח?

הביטוח המקיף לרכב הוא הביטוח שדואג לפצות על מפגעים שנגרמו לרכב של המבוטח. הביטוח הזה כולל בין השאר גם מפגעים כתוצאה ממזג האויר, כלומר – בין אם הרכב נקלע לשיטפון, גזע עץ נפל ופגע ברכב, וגם בין אם הרכב התלקח או נשרף כתוצאה משריפה לאומית. בישראל זה כבר ידוע שדברים כאלו עלולים להתרחש באופן מפתיע ואפילו לגבות, מלבד הקורבנות בנפש לצערנו הרב, גם נזקים לרכבים ולשאר סוגי הרכוש. חברות הביטוח איתרו את הפוטנציאל, הוסיפו בביטוח המקיף את הסעיף לפיצוי מפני שריפות והמרוויח העיקרי הוא המבוטח.

על מה יכסה ביטוח רכב מקיף לאחר שריפה?
בפוליסת הביטוח המקיף לרכב הסטנדרטית עדיין נזקי שריפה אינם נכללים באופן מובן מאליו, אלא אם המבוטח רוכש תוספות לביטוח רכב באופן מכוון ובתוספת תשלום. הרעיון הוא לדאוג למי שכבר חווה את הטראומה ובמקום להמתין לפיצויים אם ישנם מטעם המדינה, לפצות את המבוטחים באופן מיידי, ואולי אף להחמיר עם הנזקים לרכב בכל מקרה – לקרוא למקרה "טוטל לוס" ולהשיב את ערכו של הרכב.

מה הפרוצדורה?
מבוטחים אשר בוטחו מראש בביטוח שריפה, יכולים לקבל את הפיצויים באופן מיידי יחסית, כך שחברות הביטוח משיבות למבוטחים את הפיצוי באופן מיידי, ואילו חברות הביטוח מנהלות את התביעה מול המדינה – אשר משיבה להן את ההוצאות שספגו עקב העניין. כך, ניתן לסמן דווקא דרך חברות ביטוח רכב חיסכון במקרה בלתי צפוי זה.

ומה אם יש ביטוח רכב אשר אינו מכסה במקרי שריפה?
גם אילו הרכב נשרף כתוצאה משריפה שהתלקחה, ופוליסת הביטוח אינה מכסה על כך, ישנה אפשרות לקבל פיצויים מאת נציגי חברת "ענבל" , חברת ביטוח מטעם המדינה אשר מסתובבים בשטח ובודקים את גודל הנזק.

 

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר