ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

ביטוח רכב - קשה לבחור

אם יש לכם ברשותכם רכב, ודאי אתם ערים לעובדה שמדי שנה יש לחדש לפחות את ביטוח חובה לרכב, אם לא את שאר הביטוחים. כאן עניין הבחירה מתמצה לכדי חברות הביטוח. אולם בשני הביטוחים האחרים ישנה התלבטות כפולה: האם לעשות את הביטוח המקיף בכלל, או לוותר עליו, או האם לרכוש חבילת ביטוח חובה וצד ג´ בלבד (ההתלבטות היא בעיקר בביטוח מקיף, משום שביטוח צד ג´ מגיע באופן אוטומטי ביחד עם כסוי ביטוח מקיף ואז אין התלבטות איתו). כך או כך, תמיד מגיע השלב שבו ההתלבטות צריכה להיות מוכרעת בהחלטה.

לא לקנות "חתול בשק"
ביטוח מקיף אמנם מפצה את המבוטח באם נגרם נזק כל שהוא לרכב של המבוטח, ויש בו תועלת כלכלית אדירה במקרה זה שבו יש צורך להפעיל את הביטוח, אולם לא כולם יודעים מה הוא באמת מכיל ומתי להפעיל אותו, ובעצם מתי הקלף הזה משחק לטובתו. לכן, רצוי לפנות למדריך ביטוח רכב – אפילו אלו המקוונים יכולים לעזור ולכוון בבחירת הביטוח המתאים וההנחות האפשריות.

לבחור חברת ביטוח רכב ללא תלות
היופי שבעניין פוליסות ביטוח זה שמתנהל כאן שוק עסקי לגמרי. לא זו בלבד שנין להתמקח על פוליסות ביטוח מותאמות ומוזלות, אלא שאין תלות בחברת הביטוח הקודמת שבה הייתם מבוטחים. בנוסף, אתם יכולים להיות מבוטחים בחברת ביטוח רכב אחת לתאונות אישיות ובאחרת ביטוח דירה לדוגמה, ואת הביטוח לרכב לעשות בחברה שלישית.

להשיג הנחות אם כן נשארים לקוחות קבועים
אם גם לאחר השוואת מחירים קשה לבחור את הפוליסה המתאימה יותר, תמיד ישנה אפשרות לפנות עם אחת ההצעות הטובות בחזרה לחברת הביטוח שלכם, ולטעון שהייתם מבוטחים ותיקים (ואולי אפילו נהגים זהירים), מה שעתיד להקנות לכם הנחה נוספת.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר