ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

מיגונים עבור ביטוח מקיף

אתחיל ואומר שביטוח מקיף לרכב מיועד בעיקר לאלו אשר יש להם רכב חדש, יקר או רכב אשר נופל בקטגוריית רכב נגנב, אשר רוצים להגן על רכבם מפני תאונות או גניבה.
בניגוד לביטוח חובה לרכב, פוליסת ביטוח מקיף מעניק למבוטח הגנה מפני שריפה, גניבה, תאונה וכו´ והיא גם מכילה בתוכה את כל מה שמציע לך ביטוח רכב צד ג´.
על-מנת למזער את הסיכוי לגניבה, מבקשות חברות הביטוח לעשות כל מה שביכולתו של הנהג למנוע גניבה עתידית ע"י הוספת מיגונים.

אז מה הם רוצים?
ישנם שלושה דברים שחברות הביטוח מחייבות את מהמבוטח לעשות טרם קבלת ביטוח הרכב. נתחיל מהפשוט: התקנת אזעקה – אזעקה הינה המערכת הראשונה נגד גניבות שהומצאה לרכב. כיום קיימים מבחר אזעקות בעוצמות שונות ובעלות צלילים שונים.
כיום ישנם סוגים רבים של אזעקות בעלי גלאים שונים, כגון גלאי אקטיבי, גלאי נפח חיצוני, גלאי וילון פנימי, גלאי וילון חיצוני וכו´. מומלץ לקרוא מעט לפני שבוחרים אזעקה שכן קשת מחירם גדול מאוד וזה יכול להכביד כאשר משקללים גם את מחיר ביטוח הרכב.

והמתקדמים יותר
מונעות הנעה – או יותר מוכר כאימובילייזר, אלו הם משפחת המכשירים אשר בעצם מונעות מן הרכב להתניע. רוב הרכבים החדשים כיום באים עם אימובילייזר פנימי.
חוץ מהאימובילייזר יש את מה שנקרא קודנית, שהיא מאיין מערכת משלימה לאימובילייזר. מטרת הקודנית היא מניעה של שימוש במפתח גנוב ע"י שימוש בקוד\סיסמה.
מערכת איתור – או ידוע בתור איתורן, הינה מערכת יקרה יחסית אשר בעצם שולחת אות לגבי מיקום הרכב לצוות השגחה, כך שבמקרה של גניבה, יהיה ניתן לדעת היכן בדיוק הרכב נמצא.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר