ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

ביטוח לרכב, כמה אתה אמור לשלם?

ישנה טעות מהותית באם אתם משווים מחירי ביטוח בין הפוליסה שלכם והפוליסה של השכן, שיש לו רכב שלכם ואפילו מאותו השנתון. אתם עושים טעות גם כשאתם אומרים שחברת ביטוח היא תמיד הכי זולה, או שאם אתם מחפשים תשובה חד משמעית לעניין הביטוח, כנראה שאין תשובה אחת. יכול להיות שאם עדיין היינו כיום בשנות השמונים או התשעים, זה היה נכון, אולם משנת 204 זהו עולם שונה לגמרי, ואפילו אפשר להתמקח בו על מחירי הביטוח, כמו בעצם על כל מוצר או שירות אחר.

איך אני אדע כמה יעלה ביטוח רכב?
לא ניתן לדעת מראש, משום שהשינויים הרגולטוריים בכל חברת ביטוח הם דינאמיים, ומה שהיה נכון לחודש שעבר באותה חברת ביטוח לא יהיה נכון לחודש זה. תחילת התהליך היא בהשוואת מחירים בין חברות הביטוח. לאחר שממלאים את הטופס המקוון, ומשוחחים עם נציגי הביטוח, עורכים טבלה להשוואה המקרה המשתלם ביותר. לאחר מזה מבקשים הצעת מחיר מחברת ביטוח אחת ומתמקחים איתה עם חברת הביטוח שמוצאת חן בעיניכם בתנאיה.

תמחור על פי רמת סיכון
חשוב לדעת שלכל חברת ביטוח יש שקלול שונה לגבי הסיכונים בביטוח. חשוב למצוא לפחות 3 טיפים להוזלה בביטוח הרכב שלכם ואז לנסות ולהפחית את המחיר שהציבה לכם חברת הביטוח. לפני הכול, רצוי לנהוג בזהירות ובבטחה- והתעודה לכך היא טופס היעדר תביעות ביטוח רכב.

אם תתקין מערכת מיגון לרכב?
התקנה של מערכת מיגון לרכב על פי דרישת חברת הביטוח עשויה להפחית את מחיר הביטוח לרכב. מי שמשתמש באיתורן, באזעקה לרכב, יש לו קודנית פעילה או כל מכשיר הרתעה אחר כולל מדבקת אזהרה על הרכב, יכול להרתיע גנבים ופורצי רכבים וגם להפחית את המחיר של הביטוח.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | ביטוח רכב |  צור קשר