ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

לשלם פחות לביטוח מקיף

כל מי שמחזיק כלי רכב יקר יודע כי על מנת לישון טוב בלילה הוא חייב לרכוש עבור כלי רכבו גם ביטוח מקיף בנוסף לפוליסת ביטוח החובה. בניגוד לביטוח חובה שמעניק כיסוי עבור הוצאות רפואיות של כל מי שנפגע בתאונת דרכים כתוצאה משימוש ברכב המבוטח, ביטוח מקיף מגן עלינו גם מפני נזקי רכוש. המחירים של פוליסות ביטוח הרכב תלויות בסוג הביטוח ובחברה המבטחת אולם ישנם כמה פעולות שניתן לעשות על מנת לצמצם את מחירי הביטוח.

השוואת מחירי ביטוח מקיף
הפעולה הראשונה שיש לעשות היא כמובן השוואת מחירי ביטוח מקיף בין שלל החברות אשר מציעות פוליסות ביטוח רכב. כיום ישנן מעל לעשר חברות ביטוח אשר מציעות פוליסות ביטוח מקיף במחירים משתנים, ועל מנת להגיע לחברה שמציעה את הביטוח הזול ביותר צריך להשוות מחירים. בנוסף לכך לא להתבייש לעמוד על המקח מול סוכן הביטוח או חברת הביטוח.

להיות כמה שיותר מדויקים בפרטים
חברות הביטוח לא אוהבות הפתעות. לקוחות אשר מדייקים כמה שיותר בפרטים זוכים להנחות משמעותיות במחירי ביטוח הרכב. למשל, בעל רכב אשר מעוניין לרכוש ביטוח רכב ומציין שלושה נהגים לרכב כולל מספרי תעודות הזהות שלהם, יקבל הוזלה משמעותית בהשוואה לבעל רכב אשר רוכש פוליסת ביטוח מקיף לכל נהג.

גובה ההשתתפות העצמית
חברות ביטוח רבות מעניקות ללקוח הרוכש פוליסת ביטוח רכב העוסקת בנזקי רכוש כמו ביטוח מקיף או ביטוח צד ג´ את האפשרות להתגמש בסעיף גובה ההשתתפות העצמית. על ידי הגדלת סכום ההשתתפות העצמית ניתן להוזיל את מחיר פוליסת הביטוח עצמה ולהיפך. לקוחות רבים מעדיפים לקחת את הסיכון ולשלם דמי השתתפות עצמית יותר במידה ומתרחשת תאונה, וליהנות ממחירי ביטוח מופחתים.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר