ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

ביטוח חובה לרכב וביטוח צד ג´

צריך לעשות הפרדה בין סוגי ביטוח רכב, ולדעת שניתן לרכוש כל אחד בנפרד. הראשון תמיד יהיה ביטוח חובה, מכיון שהחוק דורש זאת באורח קבע – שיהיה ברכב באופן קבוע ביטוח חובה שהוא בתוקף ומשולם. שאר הביטוחים מוטלים כאפשרות בחירה – כל אחד יכול לבחור איפה לעשות את הביטוח המקיף ומתי, האם הוא יכלול ביטוח צד ג´ או לא ואולי לרכוש ביטוח צד ג´ בנפרד מחברת ביטוח רכב אחרת. חשוב לציין, כי הביטוח יהיה בתוקף קודם כל אם הוא היה  משולם נכון לאותה התקופה, מפני שלא ניתן לקבל פיצויים רטרואקטיבית על ביטוח שלא היה.

אני לא משתמש ברכב כבר כמה ימים. אני צריך לעשות ביטוח חובה?
ביטוח חובה לרכב – פיצוי על נזקי גוף לאחר תאונת דרכים, גם מי שלא נוגע ברכב ומותיר אותו בחניה כמו שהוא ובלי להניע אותו זקוק שיהיה לרכב ביטוח חובה. אם ביום אחד בהיר אדם מסוים יפגע מהרכב ויתבעו פיצויים בגין נזקי גוף. נניח שהרכב חנה על הכביש במיקום לא סביר, ואחד הילדים ששיחק בסביבה נפגע, או רכב אחד שהתנגש ברכב אחר בגלל מיקום הרכב והיו נפגעים בגוף – זו הסיבה שאפילו כשרכב מושבת יש להפעיל לו על פי חוק ביטוח חובה.

אין לי מקיף, למה אני צריך גם צד ג´?
צד ג´ לרכב הוא ביטוח שמכסה כלכלית על תביעות של אנשים או גופים אחרים, שתבעו את כיסוי הנזק לרכוש שנעשה להם. זה יכול להיות בעל רכב אחר שנפגע בתאונה ותבע את הבעל הרכב הפוגע, או בעל רכוש כמו מועצה אזורית, עירייה וכן הלאה.

ביטוח צד ג´ – שלא יעבדו עליכם
צד ג´ לרכב הוא ביטוח שנכלל באופן אוטומטי בדרך כלל כבר בתוך הביטוח המקיף, ולכן כשמציעים לכם לעשות ביטוח רכב צד ג´ בנפרד, בדקו את הנושא מול חברת הביטוח למקיף. מצד שני, יכול להיות שויתרתם מראש על לעשות ביטוח מקיף, ואז ניתן לבקש חבילה משולבת רק של ביטוח חובה וצד ג´.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר