ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

איך קובעים מחיר של ביטוח חובה

ביטוח החובה הוא אולי ביטוח הרכב הפופולארי והנפוץ ביותר. כמובן שאין כאן ממש תחרות אמיתית עם שאר פוליסות ביטוח הרכב משום שלנהגים בישראל אין ברירה אלא לנסוע עם ביטוח חובה בתוקף. החוק בישראל מחייב כל בעל רכב לרכוש לרכבו ביטוח חובה מתוך תפיסה של הגנה על הציבור. ביטוח החובה מעניק פיצוי וכיסוי על הוצאות רפואיות כתוצאה מתאונת דרכים, גם אם אנחנו בכלל לא נמצאים בתוך הרכב, ונפגענו ממנו בתור הולכי רגל.

מחירה של פוליסת ביטוח חובה
בעבר המחיר של פוליסת ביטוח החובה היה קבוע בחוק ונקבע על ידי המפקח על הביטוח מטעם משרדי הממשלה. שוק ביטוחי החובה לא היה תחרותי משום שכל חברות הביטוח הציעו מחירים זהים בהתאם לחוק. כיום התמונה היא שונה לגמרי משום שהחוק כיום מתיר לחברות הביטוח לשווק פוליסות ביטוח חובה, באותם תנאים כבעבר רק במחירים השונים. כל חברת ביטוח יכולה להציע את המחירים שלה, ולצרכן הביטוח יש הרבה אפשרויות בחירה.

ממה מרכיבים את מחיר ביטוח החובה?
המושג של ביטוח רכב מגלם למעשה את מידת הסיכון אותה לוקחת חברת הביטוח כאשר היא מבטחת נהג. ככל שהנהג מעד ליותר תאונות דרכים או מקרים בהם הוא זקוק למימוש פוליסת הביטוח, כך המחיר שישלם לחברת הביטוח גבוה יותר. נהגים בעלי מקדם סיכון גבוה הם נהגים צעירים ופזיזים יותר, בעלי הרשעות קודמות.

כיצד מוזילים את מחירי הביטוח?
בכל אופן יש דרכים להוזיל את מחירי הפוליסה. למשל ניתן לקנות אותה באופן ישיר מחברת הביטוח ולחסוך את עמלת התיווך. למרות זאת ישנם אנשים שלא יוותרו על סוכן הביטוח שלהם, ויהיו מוכנים לשלם יותר רק על מנת לקבל שירות טוב ואיכותי יותר

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר