ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

כמה עולה ביטוח חובה למשאית?

ביטוח חובה חל על כל רכב מנועי, בכלל זה גם על משאיות, אולם תקני פוליסת ביטוחי משאיות מעט אחרים. זה מתחיל ברישיון מיוחד שצריך לעשות לצורך הנהיגה במשאית ותפעולה – יש סוגים שונים של משאיות לשימושים שונים, ומכאן גם סוגים שונים של רישיונות. גם הביטוח משתנה ביחד עם סוג המשאית, וההוצאות על הביטוח אינן דומות בין משאית אחת לשנייה. אם רכב פרטי מחייב ביטוח חובה שעולה בין 1,300-3,000 שקלים לערך, אזיי ביטוח חובה למשאית מתעלה על מחיר זה ויכול לנוע בין 4,000-20,000 לשנה, ועוד לפני שמדברים על שאר הביטוחים.

נהגי משאיות וביטוח חובה
פעמים רבות מדובר ברכב מסחרי שנועד לצרכי העבודה והעסק, לכן המשאית אינה שייכת לנהג עצמו – שאולי עושה בה שימוש קבוע. על כל נהג ברכב לבדוק אם ישנו ביטוח חובה מיוחד לאותו סוג משאית שבה הוא נוהג, והאם זה בתוקף. נכון, מדובר בביטוח יקר יחסית אולם החוק מחייב בו ולא ניתן לוותר עליו, מה גם שמשאיות ועורבות בתאונות דרכים רבות.

רמת הסיכון והקריטריונים לחישוב מחיר ביטוח חובה למשאית
הקריטריונים שעל פיהם מחושב מחיר ביטוח חובה למשאית עשויים לשנות באופן משמעותי את המחיר של הביטוח. בניגוד לרכב פרטי שם השינוי הוא בין עשרות למאות שקלים, כאן השינוי נאמד במאות ובאלפי שקלים. חברת הביטוח קובעת את רמת הסיכון של הנהגים ברכב- האם יש להם תאונות קודמות או שלילות רישיון משלוש השנים האחרונות, מה גילם וכן הלאה.

איפה מוצאים מחירים זולים לביטוח משאית?
המחשבון של משרד האוצר לביטוח חובה עושה שירות גם לבעלי משאיות ורכבים כבדים, ומציג את המחירים לביטוח חובה על פי קריטריונים מבוקשים כבר במקום. מי שרוצה לדעת איזו חברת ביטוח תעניק את המחירים הזולים ביותר יכול לראות זאת לנגד עיניו בהשוואה פשוטה.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר