ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

ביטוח רכב לנהגים צעירים

חברות הביטוח רואות בנהגים צעירים שגילם נע בין הגילאים 17-24 את הסיכון הגדול ביותר לתאונות, ועל כן מתמחרות את הביטוח במחיר יקר יותר, משום שתוספת הביטוח באה לכסות את המצב הסביר כי אותו נהג צעיר יפעיל תביעת ביטוח כנגד חברת הביטוח. חברות ביטוח לרכב נבדלות ביניהן בהגדרה של "נהג צעיר": יש חברות ביטוח שקובעות לדידן, כי הביטוח הוא עד לגילאי 21 ויש חברות ביטוח שקובעות כי הגיל המסוכן מסתיים לאחר 24. כך או כך, זו הסיבה שרצוי לבדוק מול כל חברת ביטוח מה היא מציעה לאותו נהג צעיר.

גיל הנהג הצעיר ביותר בביטוח
אם לדוגמה מדובר בביטוח שאחד ההורים עושה עבור הילד (הרי זה סביר להניח, משום שבגיל הזה הילדים עדיין עובדים, אם בכלל, ומרוויחים בקושי וגם גרים בבית, הרי שההורים נאלצים לשלם את התוספת, במקרה הטוב, שכן חברות הביטוח לוקחות בחשבון את גיל הנהג הצעיר ביותר שמשתמש ברכב באופן קבוע, אפילו אם זה פעם אחת בשבועיים.

ותק ביטוחי
בביטוח רכב לצעירים שהם בעצמם משלמים, עדיין גובים להם תוספת סיכון משום שאין להם רישום קודם שמתעד איזה נהגים הם היו. כך לדוגמה, נהג צעיר שמתחיל לשלם בעצמו על הביטוח לאחר שבשנה שעברה הוריו שילמו על הביטוח, לא יקבל הנחה מטעם חברת הביטוח בגין זה שלא עשה תאונות כלל או שלא היו לו שלילות רישיון בשלוש השנים האחרונות משום שאין על כך מעקב.

היכולת לשלם "כמו גדול"
נכון שהמחיר יחסית יקר והנטל רב, אולם ניתן למצוא לזה פתרון, לדוגמה בביטוח רכב יומי. בביטוח שכזה המתאים בעיקר לצעירים המשתמשים ברכב לעתים רחוקות או רק בסופי שבוע, אפשרי לשלם רק עבור זמן השימוש ברכב.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר