ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

השוואת מחיר ביטוח לרכב

לפני כל רכישה של מוצר שעולה מאות וגם אלפי שקלים, רבים עשו לעצמם את הנוהג לבדוק מחירים או כפי שזה נקרא בפי רבים "סקר שוק" לפני רכישה. גם בביטוח רכב, בדיקה מקדימה של המוצר היא הכרחית, לא רק כדי להשוות מחירים אלא כדי להתעמק בפרטים המיוחדים שהביטוח מציע. מכיון שמצויים סעיפים רבים בביטוח רכב, יש לעבור סעיף -סעיף, להבין מה המשמעות שלו מבחינתכם ברגע שתצטרכו להפעיל את הביטוח (כי זה המוצר שבאמת תקבלו), ורק לבסוף לבקש הצעת מחיר להצעות שמצאו באמת חן או לעשות ביניהן מיקוח.

ההבדלים בין ביטוח רכב דרך סוכן או דרך ביטוח ישיר
סוכן ביטוח הוא המתווך בין המבוטח לבין ביטוח רכב. הסוכן ינהל תביעות ביטוח רכב, יודע כיצד ללחוץ במקומות הנכונים כדי להשיג סכומי פיצויים טובים. לסוכנות ביטוח יש עורכי דין מוכשרים אשר מטרתם היא להשיג את האינטרס של המבוטח – הצלחה שלו זו הצלחה שלהם ולהיפך. לעומת זאת, בביטוח הישיר המבוטח יהיה מיוצג על ידי עורך דין מטעם הביטוח, מה שמלכתחילה לא פועל לטובתו. 

כמה דברים שמומלץ שתדעו לפני שאתם רוכשים ביטוח לרכב
על מנת למזער את ההוצאות לרכב בכל ובביטוח רכב בפרט, עושים בביטוח רכב השוואת מחירים לפני הרכישה. זה אומר, שכבר כשמגיע המכתב מחברת הביטוח כי הגיע הזמן לחדש את הביטוח לרכב, רצוי למלא את פרטי ההתקשרות בטופס המקוון, לאחר מכן נציגי חברות הביטוח יתקשרו עם הצעת מחיר מעניינת. למעשה, אפשר לעשות את זה גם ב – 15 דקות.

עוד כמה הבדלים בין סוכן לביטוח ישיר
מי שמתלבט לגבי הצעת המחיר של הסוכן מול הביטוח הישיר, אפשר להציג לסוכנות את הצעת הביטוח של חברת הביטוח הישיר. זה פותח ערוץ להתמקחויות. כדאי לזכור שהזמינות של מוקד השירות בביטוח היא סביב השעון, מול שעות העבודה של הסוכן.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר