ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

ביטוח רכב על רגל אחת

ההיערכות לקראת עשיית ביטוח רכב היא היערכות מעט מתמרצת: יש מי שמחכה לרגע האחרון ומוצא הצעת מחיר כברירת מחדל, ויש מי שלא ממתין הרבה עד שהוא יודע בדיוק איזו חברה מציעה את ההצעה המשתלמת ביותר. במאמר המוסגר "הצעת ביטוח משתלמת" המילה "זול" אינה משתמעת בהכרח, אלא ההצעה שנשמעת הכי הוגנת ויש בה סיכוי להעניק יותר ברגע האמת, כשצריך להפעיל אותה. נכון שיש בכך תחושת ביטחון מסוימת, לדעת שישנו כיסוי לפגיעות רכב בביטוח מקיף או אדם בביטוח חובה, אבל המטרה היא לבדוק מה באמת מבטיחה הפוליסה.

ביטוח מקיף לרכב פרטי
ביטוח מקיף לרכב כולל בדרך כלל גם את הביטוח לצד שלישי, למרות שלא מזכירים את התנאים שלו בהצעת המחיר – צריך "לחלוב" את הנתונים הללו מהנציגים. אז אתם "מכוסים" בביטוח מקיף, אבל במה בדיוק? אם יפרצו לכם לרכב למשל ואתם רוצים לתבוע בעבור הציוד שהיה לכם ברכב ואפילו המצאתם את הקבלות הרצויות וההוכחות על הבעלות, זה לא תופס כל עוד אין הרחבת ביטוח תכולה לרכב.

עולם ומלואו שבעיקר אנשי ביטוח מבינים
נכון שיש משמעויות עמוקות יותר מאחורי המספרים והסעיפים בביטוח, ובאופן כללי, ככל שהמבוטח יתעמק בהן פחות, כך יש לחברת הביטוח לרכב סיכוי להרוויח מאותו לקוח יותר. רצוי לפחות לדעת ממה מורכבים מחירי ביטוח רכב ולפרק אותם לגורמים.

סעיפים בסיסיים והרחבות ביטוח
בביטוח המקיף, ישנם תנאים בסיסיים כמו למשל ביטוח מפני תאונה, החלקה, התלקחות ושריפה, פגעי מזג אויר, פגיעה בזדון ברכב או גניבת הרכב, אולם מי שמעוניין לעשות ביטוח גם למערכת הסטריאו המשוכללת או שירותי גרר ודרך, צריך לדרוש זאת מראש – ובתוספת תשלום. רצוי לברר מה כולל הסעיף הזה – האם יש דמי השתתפות הוגנים?

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר