ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

חובת דיווח אמת ברכישת ביטוח רכב

למרות החשיבות הגדולה של ביטוח הרכב, ולמרות שחברת הביטוח למעשה מעניקה שירות לציבור הנהגים הרוכשים ביטוח רכב על פי חוק, למעשה חברות הביטוח והצרכנים עומדים זה מול זו כאשר האינטרסים שלהם מנוגדים. הרבה פעמים מתגלות מחלוקות קשות בין ציבור הנהגים לחברות הביטוח כאשר אלו חושבים שמגיע להם פיצוי כספי הודות לפוליסת הביטוח שרכשו, ואלו מנגד לא רוצות לפצות. במקרים רבים נדרש בית המשפט להכריע בסוגיות השונות.

כיצד מלאים את פרטי הביטוח
על מנת לתמחר ללקוח את מחירה של פוליסת הביטוח אותה הוא מעוניין לרכוש, חברות הביטוח נדרשות לקבל פרטים אישיים מן הלקח המבקש ביטוח רכב. על הלקוח מצידו להקפיד למלא את כל הפרטים הנכונים. מילוי של פרט לא נכון או מתן פרט שקרי או כוזב במטרה להוביל לירידה במחירה של פוליסת ביטוח הרכב, עלולה לגרום לביטולה של הפוליסה ולהישארותו של הנהג חשוף וללא ביטוח שיגן עליו.

ממה מורכב מחירה של פוליסת הביטוח
מחירה של פוליסת הביטוח מורכב מקריטריונים מסוימים הקשורים באופן אישי ללקוח המבקש לבטח את לי רכבו, ולכלי הרכב המדובר. חבת הביטוח משכללת את סך כל הפרטים הללו ויוצאת עם נוסחה האומדת את מידת הכדאיות של החברה לבטח את הלקוח, ובאיזה מחיר. ניסיון להשפיע על המחיר על ידי מסירת פרטים כוזבים הינה עילה מספקת בידי חברת הביטוח לבטל את פוליסת הביטוח ולא לפצות את הנהג.

איך בוחרים פוליסת ביטוח רכב?
הדרך הטובה ביותר לבחור ביטוח רכב היא לעשות תהליך של השוואת מחירים. גם כאשר ממלאים פרטים באחד מאתרי האינטרנט יש לזכור כי הפרטים מגיעים לחברות הביטוח ועל בסיס אותם פרטים נותנות חברות הביטוח הצעות פרטים ולכן חשוב לדייק בפרטים ולדווח אמת.

 

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר