ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

ביטוח רכבי הסעה

רכבי הסעה הם אלו שעומדים לשירותם של קהלים כמו למשל נכים, עובדים, תלמידים, נוסעים ארעיים שמתחלפים כמו למשל באוטובוסים ובמיניבוסים, במוניות ובמוניות שירות. רכב הסעות משמש בתפקידו להסיע נוסעים ממקום למקום ובכל אחד מהרכבים ישנו מספר מקסימלי של נוסעים שהרכב יכול להכיל. הביטוח לוקח את הנתון הזה בחשבון, ומתמחר את הביטוחים למיניהם. בנוסף, רכב הסעות עושה קילומטראז´ לא קטן, ועלול להגרר למצב של שחיקה – שחיקת החומר המכאני, או שחיקת הערנות של הנהג שבעקבות זאת עלול לגרום לתאונה.

חובה לרכב נוסעים
סביב חוק ביטוח חובה משנת 1970 כרוכים כל הרכבים שיש להם מספר רישוי ומנוע, והם עונים להגדרות. בין אותם רכבים ישנם רכבים פרטיים, רכב דו גלגלי, מוניות, משאיות וגם רכבי הסעות. כל אלו, מחדשים מדי שנה את הביטוח וזקוקים לקבל הצעות מחיר ביטוח רכב חובה. הביטוח אמור לכסות לא רק את הנהג, אלא גם את כל הנוסעים (ולכן התמחור השונה) וגם את הולכי הרגל שנפגעו מהרכב.

ביטוח מקיף, כי רצוי
דווקא הביטוח המקיף הוא ביטוח הרכב שנמצא יותר בפעולה מאשר חובה (ואולי טוב שכך). ניתן למצוא רכבי הסעות רבים עומדים לצדי הדרך, כשהם לאחר תאונה. פזיזותם של נהגי ההסעות להגיע במהרה למקום היעד ולסיים את המשמרת עלולה לעלות ביוקר.. לבעלי הרכבים וגם לנהגים עצמם שמשלימים את דמי ההשתתפות העצמית בעצמם.

ביטוח צד ג´ לרכבי הסעות
גם נהגים שרכב ההסעות פגע ברכבם עלולים לתבוע את חברת ההסעות, הסיכוי שזה יקרה הוא רב, מאותה סיבה שנהגים בהסעות נוטים לנסוע באופן פזיז, להיות לאורך רוב שעות היממה על הכביש ולהגביר את הסיכון לתאונת דרכים. כדי לקבל מחיר שהוא משתלם לכיס ולתוצאות התביעה, רצוי לעשות גם לביטוח זה השוואת מחירים באופן נפרד.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר