ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

ביטוח רכב – צא ולמד

קבילתם הבייתה הצעת חידוש ביטוח רכב בדואר, ובו רשום כי עליכם לחדש בעוד חודש את הביטוח לרכב? ראשית, אל לכם להניח כי הביטוח יתחדש בחברת הביטוח עם תום התקופה באם לא יהיה שינוי. בכל מקרה, יש לתת את ההסכמה על חידוש הביטוח בשיחת הטלפון. גם אם ממשיכים עם אותם תנאים, יכול להיות שהמחיר השנה עלה לגבי אותו דגם של רכב, רק מפני שהסטטיסטיקות מהשנה האחרונה מראות שזה מה שיותר כלכלי לחברת הביטוח. על כן יתכן מצב שבו חברת הביטוח הזו תעלה את המחיר לביטוח, ואילו האחרות דווקא יתנו הצעת מחיר זולה יותר.

האותיות והאותות הקטנים
כל ביטוח רכב (חובה, מקיף וצד שלישי) הוא ביטוח בפני עצמו שניתן לעשות בנפרד אצל חברות ביטוח שונות. על כן, אפשר לקבל 3 הצעות מחיר ביטוח רכב מכל חברת ביטוח ולאחר מכן להשוות את המחירים ואת התנאים מול חברות ביטוח אחרות. בשורה התחתונה ובמהלך המיקוח על המחירים, רצוי להתמקח גם על התנאים ועל מחירי דמי השתתפות, תקרות ביטוח ועוד.

השוואת מחירי ביטוח – המחיר מכור?
מי שעושה השוואת מחירים בביטוח רכב, משוחח עם לפחות שני נציגי חברות ביטוח שונות ואף יותר. המטרה היא להבין מה טוב עבורכם, לשאול שאלות ולקבל תשובות שאיתן אפשר להתמקח גם עם חברות אחרות. בטופס אחד פשוט ממלאים פרטי התקשרות ומקבלים שיחת ביטוח. בתוך זמן קצר ניתן להיות בעליו של הביטוח, גם באמצעות הטלפון – משום שהשיחות מוקלטות ויש להן מעמד משפטי, ומסיבה זו רצוי גם לא לתת הסכמה עד אשר המחיר הוא סופי.

מה שלא תמיד אומרים לכם
השאלות שנציגים שואלים אתכם מלמדים, כי ישנם נתונים אישיים לא ממש שגרתיים שיכולים להוזיל את המחירים. באופן כללי, ככל שירבו הסיבות שיפחיתו את תביעות הביטוח, כן המחיר יוזל. אתם נהג יחיד ברכב? יש בבעלותכם עוד רכב? יש ילדים? אלו חלק מהסיבות שהופכות את המחיר לזול יותר.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר