ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

ביטוח צד ג´

ביטוח צד ג´ לרכב הינו ביטוח המכסה את הנזקים שנגרמו על ידיך לרכבו או לרכושו של אדם אחר. פגעת ברכב של השכן בחניון? שכחת לבלום בזמן ופגעת ברכב שלפניך? לא נעים, אך במקרה שיש לך ביטוח צד ג´- אתה יכול להרגיש בטוח; חברת הביטוח שלך תפצה את הניזוק על פי הנזק שגרמת לו. יצוין, כי ביטוח צד ג´ כלול בביטוח המקיף לרכב, ועל כן אתה יכול להיות בטוח כי בעת רכישת ביטוח מקיף- חברת הביטוח מכסה על נזקים מסוג זה.

כיצד נקבע התעריף וסכום הפיצויים הניתנים בביטוח צד ג´?
תעריף הביטוח נקבע עפ"י קריטריונים שונים וביניהם סוג הרכב, נתוני הנהג העיקרי ברכב והנהגים הנוספים שמשתמשים בו. סכום הפיצוי נקבע, כמובן, עפ"י שיעור הנזק הנגרם לצד ג´, אך לעולם לא יעלה על הגבול הנקבע בפוליסה. ההשתתפות העצמית בסכום הפיצויים הינה סכום הנקבע מראש במקרה של פגיעה בצד שלישי, אך קיימת האפשרות לבטל את סכום ההשתתפות העצמית בתמורה לתוספת תשלום.

אילו שרותים נוספים מומלץ לשלב בביטוח צד ג´?
נהוג לרכוש פוליסת ביטוח צד ג´ יחד עם שירותים נוספים כגון שירותי דרך וגרירה, כיסוי לנזקי שמשות, טיפול בתביעות צד שלישי ועוד. יצוין, כי תוספות אלה אינן כלולות בפוליסה על פי חוק, ועל כן מומלץ לבדוק האם הן כלולות בה וניתנות בחינם, או האם ישנה דרישה מצד סוכן הביטוח רכב לתוספת תשלום בכדי לכסות אותן ע"י הפרמיה.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר