ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

ביטוח חובה לרכב – התמחור

מי שלא מבין עד היום כיצד עובד נושא הביטוח לרכב, חשוב שיקרא מדריך ביטוח רכב כל שהוא, כדי להשלים את החסר, וכדי לדעת כיצד להשיג ביטוח רכב בתבונה. ראשית, מחלקים את הביטוח לרכב לשלושה סוגים: זה שחובה לעשותו- ביטוח חובה, ביטוח מקיף – שנושא את האחריות לכסות (על פי תנאי הפוליסה כמובן) את הנזקים שנעשו לרכב, וביטוח צד ג´ – שיכסה את סכום התביעה שיתבע אתכם האדם שהרכב המבוטח פגע ברכושו. אפשר לומר, ש"סוגרים פינה" עם הביטוח אם עושים רק ביטוח חובה. מצד שני, הביטוח המקיף הוא ביטוח חשוב כל כך שלא רצוי להניע רכב בלעדיו.

ממחיר סטטי למחיר דינאמי
החיים הם מערכת דינאמית, וכך גם בתחום הביטוח, שמוצע כשירות ללקוח ובא לענות על הצרכים שלו. החל משנת 1970 ביטוח חובה נקבע על פי חוק וכל בעל רכב היה חייב לתקף אותו. מאז ועד לשנת 1997 ובהדרגה עד לשנת 2004 כל מבוטח היה משלם לחברת אבנר בלבד סכום קבוע לצורך ביטוח. המשמעות הייתה שאלו שנהגו באופן מסוכן יותר שילמו אותו מחיר לביטוח כמו אלו שנהגו באופן זהיר, ולהיפך.

תמחור מותאם
משנת 2004, המחירים בביטוח חובה לרכב קיבלו ארשת תחרותית, כך שכל חברת ביטוח יכולה לספק ללקוחות פוליסת ביטוח לרכב מותאמת, והמחיר בהתאם. כמובן שיש בכך יתרון גם לחברת הביטוח, ובעיקר לאלו שנוהגים זהיר ומשלמים מחיר ביטוח נמוך.

איך מתמחרים ביטוח חובה?
ביטוח חובה מתומחר על פי פרמטרים קבועים: מין – נהג או נהגת, גיל (נהג צעיר ישלם יותר מנהג ותיק, נהג מעל גיל 30 יזכה להוזלה נוספת), מספר הנהגים ברכב (אם יש נהג יחיד ברכב – המחיר ישאר נמוך), סוג הרכב – האם יש בו כריות אויר? כמו כן גם השנתון של הרכב ישפיע על המחיר.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר