ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

ביטוח רכב בגילאים השונים

גם בנהיגה, מסתבר, הגיל הוא כמו יין שמשתבח עם השנים, לפחות בעניין מחיר הפוליסות בביטוח רכב. ידוע, כי פרמיית ביטוח רכב רק הולכת ועולה ככך שהנהג צעיר יותר או חדש. ישנן פרמיות שמתאימות למי שזה עתה קיבלו את הרישיון – "נהג חדש" שיש לו רישיון פחות מ- 24 חודשים (ללא קשר לגיל הוצאת הרישיון, אולם זהו באופן מוחץ נע בגילאים הצעירים), והפוליסות תתאמנה גם ל"נהג צעיר", כלומר מגיל שאפשר להוציא רישיון: 17 ועד לגיל 21 או 24. חברת הביטוח רכב תחליט אם ההגדרה כוללת עד לגיל 24 או רק עד לגיל 21.

מה זה ביטוח נהג צעיר?
עם עובדות בשטח לא מתווכחים: אי אפשר לזייף גיל של נהג, וגם לא את הסטטיסטיקה: נהגים בין הגילאים 17-24 מסוכנים יותר. הם מעורבים ביותר תאונות דרכים קטלניות, ותובעים יותר את חברת הביטוח. ברי, חברת הביטוח לא תהין לבטח נהג צעיר שיש לו עבר רב של תאונות מאחוריו. מקסימום, היא יכולה להציע לו ביטוח מותאם, כלומר – עם תוספת דמי ביטוח עבור נהג צעיר, ולכן המחיר יקר יותר.

ביטוח רכב לנהגים מבוגרים שהם "נהג חדש"
נהג שעבר את גיל 24 אינו יותר "נהג צעיר" אולם הוא תמיד יכול להיות "נהג חדש" אם הוא מוציא את הרישיון גם בגיל מבוגר יותר. זה אומר שהנהג יזכה מחד למחיר מותאם לגילו בביטוח, ותחושב לו תוספת ביטוח לנהג חדש. הותק לרישיון הנהיגה משחק תפקיד חשוב במחיר, משום שעדיין הנהג לא רכש את הניסיון והביטחון לשליטה מלאה ברכב, וגם כאן מעורבת הסטטיסטיקה.

ביטוח לנהגים ותיקים ובוגרים
מעל לגיל 24 וכשהנהג נחשב כבר לותיק, המחירים למעשה מתחילים לרדת, כל עוד אין לנהג שלילות רישיון או תביעות ביטוח בשלוש השנים שקדמו לכן. לאותו הנהג אם כן תהיה הזכות לביטוח רכב הכי זול , והוא ילך ויוזל עם העלייה בגיל.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר