ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

ביטוח רכב - מה עלול לקרות כשמחליטים לא לעשות?

ביטוח חובה הוא הביטוח היחיד לרכב שמחויבים לעשות אותו. כשממילא משלמים סכום גבוה לתעריפי ביטוח חובה, הביטוחים האחרים – המקיף וצד ג´ – נראים לרגע "מיותרים". הם עולים יקר יותר (במיוחד המקיף), ולא בטוח בכלל שיהיה בהם שימוש במהלך השנה. אז למה כן לעשות אותם? התשובה היא שדווקא בתחום הזה, ישנן "הפתעות" בלתי רצויות אפילו אם נחשבים לנהגים זהירים, הפתעות שאינן תלויות רק בנהג עצמו אלא בעוד גורמים שאינם בשליטתו. עשיית ביטוח מקיף וצד ג´ מכסה את בעל הרכב בתביעות שמישהו מפעיל נגדו עקב פגיעה ברכוש, או בתביעות נזק לרכב עצמו.

ואם אין רצון לעשות ביטוח מקיף?
נהג שאינו מחזיק בביטוח מקיף יכול עדיין לעשות אותו בכל זמן. אין חובה לעשות אותו בצמוד לביטוח חובה ואפילו אפשר לקבל הצעת מחיר ביטוח מקיף מחברה אחרת לביטוח. כאשר קורה נזק לרכב ואין ביטוח, לא ניתן לעשות ביטוח ולקבל פיצוי באופן רטרואקטיבי. אם המבוטח יחליט לתקן את הרכב, ישלם מכיסו הפרטי את ההוצאה, לעומת הפעלת ביטוח, שם לכל היותר היה משלם דמי השתתפות עצמית.

כשלא עושים ביטוח צד ג´
מי שלא עושה ביטוח צד ג´ נחשף לסכנה שיגרום (אפילו בתאונת שרשרת ובעל כרחו) נזק לרכב אחר או לרכוש. אותו בעל רכב או רכוש עלול לפנות אל בעל הרכב כדי להחליף פרטים ולתבוע את בעל הרכב, ובמקרים אחרים, פשוט לאתר את הנהג החומק על פי מספר הרישוי ולתבוע אותו.

אז איפה חוסכים?
לא ניתן לומר שכשלא עושים כלל ביטוח מקיף או ביטוח צד ג´ זהו חיסכון. כן ניתן לומר שעושים את הביטוח על פי ההתאמה, כלומר ניתן לקזז מחיר ביטוח אם למשל עושים השוואת מחירי ביטוח דרך האינטרנט ומגיעים למחיר הזול ביותר.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר