ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

כיצד מחשבים ביטוח חובה?

חוקי התעבורה קובעי בבירור כי על מנת לעשות שימוש חוקי ברכב כלשהו על כבישי ישראל, יש לרכוש עבורו קודם כל פוליסת ביטוח חובה. נסיעה ללא פוליסת ביטוח חובה בתוקף מותירה את נהג הרכב, הנוסעים שלו ואת הולכי הרגל מסביב חשופים לפגיעות ולפציעות גופנית שאין עליהם כיסוי משפטי או כלכלי, ומהווה עבירה חמורה על החוק, רשלנות והפקרה.

כמה עולה פוליסת ביטוח חובה?
מחירי פוליסות ביטוח החובה בישראל עברו מהפך של ממש, לאחר שהמפקח על הביטוח מטעם ממשלת ישראל התיר את החוק שקובע כי מחירה ל פוליסת הביטוח יהיה קבוע. כיום, חברות הביטוח יכולות לתמחר את פוליסת ביטוח החובה כפי שהן רואות לנכון, והדבר הוביל לירידה משמעותית במחירה של פוליסת הביטוח החובה בשל התחרות הגדולה בין חברות הביטוח השונות על כיסו של צרכן הביטוח המקומי.

על פי מה נקבע מחירה של פוליסת ביטוח חובה?
את המחיר של פוליסת ביטוח החובה קובעים לפי מספר פרמטרים מסוימים. בין השאר מחירה של פוליסת ביטוח חובה נקבע לפי נפח המנוע של כלי הרכב המבוטח, המין של הנהג הצעיר ביותר העושה שימוש ברכב כבדרך קבע, גילו של הנהג הצעיר ביותר העושה שימוש בכלי הרכב, וותק הרישיון של הנהג הצעיר ביותר ברכב, היסטוריית התביעות בשלוש השנים הקודמות כנגד חברות הביטוח, גיליון ההרשעות של נהג הרכב והימצאותן של כריות אוויר בכלי הרכב המבוטח.

כיצד רוכשים ביטוח חובה בזול?
הדרך הטובה ביותר לרכוש ביטוח חובה היא להשוות מחירים בין כל החברות המציעות פוליסות ביטוח חובה. כמו כן ניתן לרכוש ביטוח באופן ישיר דרך חברות הביטוח ובכך לחסוך את עמלת תיווך סוכן הביטוח, או לרכוש את הפוליסה אונליין דרך רשת אינטרנט.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר