ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

הדרכים השונות להשוואת מחירי ביטוח רכב

עכשיו כשיש לכם רכב, זה בטח מובן מאליו: בכל שנה צריך לחדש את הביטוח לרכב, למצוא את המחיר הזול ביותר לעומת ההיצע הרב יותר. לא תמיד קולעים למטרה, אולם רצוי שהעסקה תהיה ממוצעת – לא זולה מדי ולא יקרה מדי, משום שבדרך כלל זה אומר שדמי ההשתתפות העצמית לא יהיו גבוהים כל כך בבוא הזמן, ואילו תקרת הביטוח גם תהיה גבוהה יותר – כלומר – ככל שתשלמו יותר דמי ביטוח בכל שנה, כל מובטחים לכם החזרים גבוהים יותר (במידה שאתם עונים כמובן על הקריטריונים להחזר דמי ביטוח).

איך מתמחרים הצעות מחיר ביטוח רכב?
את ההצעות מתמחרים על פי קריטריונים קבועים בכל ביטוח רכב. ישנם שלושה ביטוחי רכב (חובה, צד ג´ ומקיף) ובכל אחד מהם המחיר נקבע על פי סוג הרכב (פרטי, מסחרי, כבד), נפח המנוע, גילו של הנהג (ככל שצעירים יותר, משלמים יותר), מינו של הנהג (לנשים הביטוח זול יותר בדרך כלל), היסטורית שלילת רישיון של הנהג בשלוש השנים האחרונות או היסטורית התביעות שלו.

לקבל הצעות ביטוח רכב באינטרנט
רבים עושים רכישת ביטוח רכב באינטרנט – כדי לחסוך זמן וכסף. בעידן כמו של היום, פשוט אין רבה פנאי להשוות מחירים כמו פעם, בהליכה מסוכנות לסוכנות. ההצעות באינטרנט זולות יותר וכיום ניתן אפילו להיות נגישים יותר למצב התביעה, ולדעת איפה היא נמצאת כעת, מה שמחליף את הגורם המתווך – סוכן הביטוח.

מדוע חשוב להשוות מחירים?
קיים כיום מבחר רב של חברות ביטוח ומבחר גבוה בהרבה מכך – מספר הפוליסות לביטוח רכב שמוצעות לכל נהג ונהגת, משום שהמון מההצעות הן למעשה מותאמות לצרכי הנהג. כדי ליהנות מהביטוח שיאפשר את כל התנאים הנחוצים מול המחיר הזול יותר, רצוי להשוות באופן אישי מחירים ולהבין מה חברת הביטוח תתן בתמורה לכספך.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר