ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

כך תעשו ביטוח רכב זול

ביטוח רכב, אחת ההוצאות היקרות אך גם החשובות שכל אחד מאיתנו מוציא מדי חודש. רבים מאיתנו בוחרים להסתכן ולבטח את הרכב במידה מינימאלית- בביטוח חובה בלבד. על מנת שתוכלו לנהוג בראש שקט ורגוע, חשוב מאוד להרחיב את הכיסוי הביטוחי על ידי רכישה של ביטוח מקיף וביטוח צד ג. על מנת לבטח את הרכב בצורה מקיפה אך גם זולה ומשתלמת, ריכזנו עבורכם מספר עצות וטיפים חשובים לבחירת ביטוח רכב זול, אמין ואפקטיבי עבורכם:

1. חברות הביטוח השונות מציעות פוליסות ביטוח המותאמות לפלחי שוק מסויימים, כגון ביטוח רכב לנשים, ביטוח רכב לנהגים מעל גיל 40, ביטוח רכב לנהגים ללא הרשעות תחבורתיות ועוד. פוליסות אלה לרוב משתלמות עד מאוד למשתייכים אליהן.
2. סוג נוסף ומשתלם ביותר של פוליסות ביטוח רכב הן פוליסות שמוצעות לחברות מסויימות, ועל כן מומלץ לבדוק האם במקום העבודה שלכם מציעים לכם ביטוח רכב במחירים משתלמים.
3. בחרו חברת ביטוח אשר אינה דורשת מכם לנקוט באמצעי זהירות נוספים מעבר לאמצעי הזהירות הבסיסיים. כל תוספת מסוג זה עלולה להביא לעלויות גבוהות נוספות
4. ערכו בחינה בינכם לבין עצמכם לגבי גובה ההשתתפות העצמית אותה תרצו לקבל במידה ויקרה מקרה ביטוחי כלשהו הדורש קבלת תגמולים מחברת הביטוח.
5. ערכו סקר שוק נרחב הכולל בדיקה מול סוכני ביטוח וכן מול חברות ביטוח ישיר. דרך נוספת וטובה מאוד לביצוע השוואת מחירי ביטוח רכב הוא על ידי אתר השוואת מחירים, בו עליך למלא את הפרטים הרלוונטיים שלף, וכן את פרטי הרכב שלך, ותוך דקות מספר יצרו עימך קשר מספר חברות ביטוח שיציעו לך מספר הצעות מחיר משלתמות.
6. ביחרו בחברת ביטוח אמינה, יעילה ומוכרת שתבטיח לכם שקט נפשי וכיסוי מלא במקרה הצורך

 

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר