ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

טיפים שימושיים לביטוח רכב

קל מאוד להגיע לחברה לביטוח רכב שרושמת את הקבלות על חשבונכם, אולם על מה באמת היא מחייבת, ובמה תוכלו להשתמש בעת הצורך? חשוב שתבינו בפרטים קטנים ביותר, גם משום שמחייבים אתכם עליהם, גם משום שבבוא העת אולי תצטרכו להם, וגם מפני שאולי בחברת ביטוח רכב אחרת הייתם יכולים לקבל הצעת ביטוח טובה יותר. מה אומר כל כיסוי? האם ביטוח לכיסוי שמשות למשל אפשר למצוא רק בתוך ההרחבות המיוחדות לביטוח מקיף? ומי עונה על שאלות מסוג אלו? בדרך כלל תלקטו את התשובות ברחבי הרשת באמצעות מדריכים שונים.

מסלולים מותאמים לסוגי נהגים שונים
קודם כל – הצעת מחיר ביטוח רכב אינה המילה האחרונה למחיר ביטוח רכב. כשמה – כן היא: הצעה. מי שמחפש ביטוח רכב יכול להתמקח עליה, או לשנות בה סעיפים כך שהביטוח יתאים לכל נהג ונהגת. ישנו מסלול מתאים לנהגים זהירים למשל, כאלו שאין להם היסטורית תאונות או תביעות בשלוש השנים האחרונות – אלו יקבלו הצעת מחיר זולה במיוחד.

הרחבות ביטוח ומה שהן נותנות
הרחבות ביטוח – בביטוח מקיף מעניקות שירותים נרחבים לאלו הקיימים בבסיס הפוליסה. יש הרחבות לביטוח שמשות, לשירותי דרך וגרירה, ואפילו הביטוח לצד שלישי כלול בביטוח המקיף. מי שמעוניין באותם כיסויים חייב לרכוש את הביטוח המקיף לרכב, אולם אפשר להפריד בין ביטוח חובה, ביטוח מקיף וביטוח צד ג´ ולהשוות מחירים בנפרד אצל כל חברת ביטוח.

שינוי תנאי ביטוח באמצע תקופה?
ישנם תנאים מינימליים בפוליסה, ומעבר לכך לא ניתן לשנות את התנאים של הביטוח או את המחיר, אלא אם זה נעשה לטובת המבוטח. כך, אפילו אם חברת הביטוח מוציאה שינוי לפוליסה, היא תיכנס לתוקף החל מהחידוש הבא לביטוח, ולא יחילו את החידוש על אותה הפוליסה.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר