ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

חובה לעשות ביטוח – ביטוח חובה

ביטוח יכול להיות עסק יקר, למי שמנסה לחמוק מעניין התשלום מדי שנה. בכל מקרה, רצוי שלא להירדם בשמירה, ולהבין מה הביטוח הטוב ביותר בכל פעם מחדש; היות ולא ניתן לעשות חידוש ביטוח רכב באופן אוטומטי – רצוי גם לא לחתום על אותו ביטוח עם אותם תנאים משנה קודמת באופן אוטומטי, וגם לא לעשות את הביטוח הכי זול שיש לנציג לתת. זה תמיד עולה ביוקר במקרה הצורך. לכן, כל הדרכים מובילות לידי כך שצריך לקבל מושג מסוים לגבי מה שצריך לקבל מהביטוח, לעומת מה שמקבלים בפועל.

ביטוח רכב חובה – כולם חייבים לעשות
החובה לבטח רכב בביטוח חובה מוטלת על בעלי הרכבים, כמו כן חלה אחריות על כל נהג שנכנס לנהוג ברכב לוודא כי יש ביטוח חובה בתוקף ומשולם ברכב. מי שעושה נסיעה בלי ביטוח חובה, חשוף לקנסות, לרישום פלילי, למאסר ובנוסף, אין כיסוי במקרה של נזקי גוף לכל מי שהיה ברכב ולאנשים מחוץ לרכב שהיו מעורבים בתאונה.

ביטוח חובה משלם לנפגעים, לא המבוטח
כאשר חס וחלילה נעשה נזק כתוצאה מתאונה לדוגמה, התביעה תופנה אל חברת הביטוח לפוליסת החובה, כשכל הנפגעים בתאונה יקבלו את הפיצויים. חברות הביטוח משלבות בפוליסות שלהן גם דמי השתתפות עצמית, אשר אמורים למנוע פניות של מקרי פגיעות קלות. המשמעות היא, שאם ערך התביעה גבוה יותר מערך השתתפות העצמית, המבוטח ישלם את מלוא דמי ההשתתפות העצמית לחברת הביטוח.

איך מבררים עלות ביטוח חובה?
יש היום דרך להשוות ולמצוא לאחר מספר דקות את דירוג המחירים של חברות הביטוח לביטוח חובה. לצורך העניין, יש להזין את הפרטים לטופס שבאתר המקוון ובו המחשבון של משרד האוצר, ולקבל את המחירים של פוליסות ביטוח חובה סטנדרטיות שמוצגות על ידי חברות ביטוח שונות.

 

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר