ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

ביטוח רכב – איזה כדאי לעשות?

נתוני תאונות הדרכים בישראל מדי יום, שבוע או שנה הוא גדול יחסית לשטח המדינה שבה אנו חיים, ואולי דווקא בשל כך. הכביש הוא שטח מלחמה ממש בשעות של פקקים כשכולם מעוניינים לחזור הבייתה, עצבנים לאחר יום עבודה ממילא, והנה עוד עיכוב. אפילו כשהכבישים ריקים, לא קשה לעשות תאונה בשל מהירות מופרזת ואי נהיגת זהירות יתרה. אנשים אשר אומרים לעצמם "לי זה לא יקרה" ומתגרים בגורל לבסוף עלולים להיות חלק מהסטטיסטיקה. לחברות הביטוח לא חסרה עבודה, ויותר אנשים מבינים שביטוח רכב הוא הפתרון להנצל מההוצאות הגדולות.

האם לבחור בין הביטוחים או לעשות את כולם?
ביטוח רכב מחולק לשלוש נישות: פוליסת ביטוח חובה, הביטוח המקיף וביטוח צד שלישי. את כולם ניתן למצוא ולרכוש בנפרד אצל כל חברת ביטוח לרכב, כלומר – לכל בעל רכב ישנה רכישה רבת ברירות. ידוע, כי ביטוח חובה אינו בגדר ברירה, הוא בגדר חובה, רק נשאר להחליט היכן לרכוש אותו.

ביטוח רכוש – מה זה אומר?
ביטוח רכוש כולל את הביטוח המקיף ואת הביטוח לצד שלישי, כשכל אחד מהם מכסה נזקים אחרים. ביטוח מקיף מכסה תשלומים בגין נזקים שנגרמו לרכב תחת תנאי הפוליסה המסוימים, ואילו ביטוח צד שלישי מאפשר התגוננות כלכלית מפני תביעת ביטוח של הצד שרכושו נפגע עקב תאונה של הרכב. כלומר – כל אח מהן היא המטריה שתשמור אותנו אם יבהיק רעם ביום אחד בהיר.

איך יודעים מה לבחור?
פוליסות לביטוח רכב הן מותאמות לפי נתונים של הנהג ושל הרכב. אפילו אם נראה כי הנתונים זהים, עדיין ישנו שוני בין פוליסה אחת לשניה, וכל אחד חייב לערוך את ההשוואה על פי הפרטים שלו. לאחר מציאת מחיר זול או בין הממוצעים, רצוי למלא טופס השוואת מחירים ולקבל שיחה מנציגי חברות ביטוח.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר