ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

החלפת ביטוח לפני תום התקופה

ביטוח רכב בכלל וביטוח חובה בפרט הם תנאי לעלייתו לכביש או לכל שימוש ברכב (אפילו אם רק נכנסים לשבת בו ולא להתניע, או להניעו בתוך החניה). ביטוח רכב מאפשר מרווח תמרון כלכלי במקרה של פגיעה ברכב או בנוסעים בו, פגיעה בהולכי רגל או שהרכב פגע ברכוש של אחר. בכל חברות הביטוח לרכבים, ישנו סטנדרט של תקופת ביטוח, והתקופה הנהוגה בכל החברות היא שנה. במידה ומחליטים להפסיק את תוקף הביטוח לפני תום מועד החוזה, עניין זה עלול לגרור קנסות, בעיקר אם יוזם הביטול הוא בעל הפוליסה.

מה הסיבות להחליף או לעשות ביטול ביטוח רכב לפני הזמן?
יש סיבות הקשורות בחברת הביטוח עצמה שמניאות את המבוטח מלהמשיך ולהשתמש בשירותי חברת הביטוח, ואלו יכולות להיות שירות לקוי או חוסר אספקת שירות מתאים, מחיר שמתברר כלא משתלם בעליל – אפילו אם מקבלים הצעת מחיר טובה יותר. יש גם סיבות נוספות שתלויות בהחלטת המבוטח – ריכוז הביטוחים כולם אצל סוכן לביטוח, או החלפתו של רכב.

בעיות שעלולים להתקל בהן עקב ביטול ביטוח רכב
חברות ביטוח נוטות בדרך כלל להערים קשיים על מי שמפסיק את הביטוח טרם הזמן מסיבות שתלויות בו או בתחרות מול חברות ביטוח אחרות. כאשר ישנו ביטול ביטוח שמאפשר קבלה של החזר פרמיות, חברת הביטוח לא תמיד תשיב את הדרוש בטווח זמן שנוח למבטל הפוליסה, להיפך.

ביטול ביטוח עקב סיבות של כוח עליון
אם לדוגמה הרכב נמכר או נגנב, הרי שניתן להקפיא את חוזה הביטוח עד לרגע שבו מקבלים רכב חדש, כך שהזכויות מקודם על הביטוח נשמרות לאותו מבוטח. רצוי כמובן שהחידוש יהיה בתקופה שבתוך 12 החודשים, אולם זמן הביטוח הממשיך יתפרש לאורך התקופה שנשארה ממועד הפסקתה ועד לשנה, כפי שהחוזה המקורי אומר.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר