ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

רכישת ביטוח רכב תוך דקות – האם אפשרי?

ישנן שתי שיטות מרכזיות לעשיית ביטוח רכב, ולכל אחת היתרונות והחסרונות שלה. הראשונה – היא לעשות את הביטוח דרך סוכן הביטוח המשפחתי. מי שעושה את הביטוח לדירה, לחיים וביטוח בריאות למשל ישמח לצרף אליו גם את תיק ביטוח הרכב, ואולי אפילו תמורת עמלה קטנה יותר יחסית מזו שסוכנים אחרים היו לוקחים. ישנה גם שיטת הביטוח הישיר לרכב, שהיא השיטה המהירה ביותר הקיימת כיום ועקרונה הוא שהלקוח מבצע את הביטוח לרכב ישירות מול חברת הביטוח שבה בחר.

מרוב דובים לא רואים את היער
יש כיום שלושה סוגים של ביטוח רכב, ואותם אפשר להכפיל בעשרות אם לא מאות תוכניות שונות לביטוח רכב, שכן ניתן להתאים את הביטוח לנהג ולבעל הרכב. מרוב הצעות, קשה לשים את האצבע על הביטוח הנכון והמשתלם ביותר. איך מוצאים מורה נבוכים לכל עומס המידע הזה? רצוי להיעזר במדריך ביטוח רכב באופן ראשוני שיכוון לנקודות המרכזיות בהן יש להתעניין. לאחר מכן – לגשת לטופס מקוון להשוואת מחירי ביטוח רכב, ולערוך השוואה בין סעיפי הביטוח שנציגי החברות יציעו.

זה מהיר וזה פשוט
למי שמתלבט אם לעשות ביטוח רכב ישיר או באמצעות סוכן, הרי שההבדל מסתכם במיוחד במחיר, משום שבאופן ישיר – כשמו כן הוא, ללא תיווך של סוכן. האלמנט הנדרש הוא גישה לאינטרנט מכל מקום שהוא בעל רשת, ולערוך את השוואת המחירים באמצעות טופס מקוון. לאחר זמן קצר, יש לצפות להתקשרות של מספר נציגי ביטוח שיציעו הצעות מתחרות.

לא צריך להזין פרטים אישיים
הזנת הפרטים לאינטרנט לא כוללת פרטי התחשבנות, אלא את פרטי ההתקשרות בעיקר, בנוסף לנתונים בסיסיים הקשורים לנהג הקבוע ברכב ולנתוני הרכב. רצוי להצטייד במספר תעודת הזהות של אותו הנהג הקבוע, וברישיון הרכב על מנת לרשום את מספר השלדה שלו.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר