ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

ממה מורכב ביטוח רכב

ביטח רכב הוא המסגרת שמעניקה לנהג ביטחון כלכלי גם במקרים של סיכון. הנהג איננו מוגן מפני התאונה או התקרית שעלולה לקרות לרכב או באמצעות הרכב, אולם היא בהחלט יכולה ליצור תרחיש כלכלי נוח יותר להתמודדות עם המקרה. לכל סוג של רכב שיש לו לוחית רישוי ( פרטי, מסחרי, כבד, דו – גלגלי) חייב להיות גם ביטוח רכב חובה. חוק הפלת"ד שנחקק בשנת 1975 נוצר מתוך הכרה בצורך ההומניסטי לתמוך בנפגעי תאונות הדרכים, על מנת שלא יפגעו פעמיים: פיזית וכלכלית. מבחינת שאר הביטוחים – מקיף וביטוח צד ג´ אינם בגדר חובה.

ביטוח חובה – המרכיב העיקרי
ביטוח מחויב על פי החוק הוא ביטוח חובה כאמור, ומי שנתפס בנהיגה ללא ביטוח חובה עלול להיענש כפי שהחוק מתיר: בשלילת רישיון (תיתכן שלילת רישיון במקום), קנס ובפעם הבאה שהנהג יחדש את הביטוח לרכב, המחיר ירקיע. עדיף כבר לשלם את מחיר הביטוח, ולהחליט מה לעשות עם שאר הביטוחים בהתאם. קובעים את מחיר הביטוח לפי גורמים מסוימים שיכולים להשתנות מחדש בכל פעם שעושים את הביטוח, ולכן רצוי להשוות מחירים בכל פעם מחדש.

ביטוח מקיף – המרכיב האפשרי
הביטוח המקיף כולל בתוכו את הכיסוי על נזקים אפשריים לרכב, או כאלו שיש סיכון גבוה יותר שיקרו עקב היסטורית הנהיגה של הנהג. אם הנהג למשל היה מעורב בשלוש השנים האחרונות בתאונות והביטוח הופעל – או שנשלל רישיונו מכל סיבה שהיא, הכול מתועד ורשום בחברת הביטוח שתייקר מעט יותר את המחיר בפעם הבאה. מצד שני, כשהביטוח מופעל לאחר תאונה, הנהג לא רק מפוצה על הנזקים המיידיים, אלא גם זוכה לכיסוי כספי בגין שיקום וטיפול נפשי.

ביטוח צד ג´
הכיסוי לנזקי רכוש שנתבעו על ידי אנשים אחרים הוא חיוני בעיקר למי שיש סכנה שזה יקרה לו שנית. ביטוח צד שלישי מכסה בעיקר את הנזקים שתובע אותו אדם או בעל רכוש שרכבו של המבוטח פגע בו.

 

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר