ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

לפי מה נקבע מחיר ביטוח רכב?

רכישת ביטוח רכב מובילה אותנו לבירורים אודות ביטוח הרכב.  ברגע שמתחילים ללמוד על ביטוח רכב מבינים שישנם שלושה סוגים של ביטוחי רכבים: חובה, צד ג´ ומקיף. לרוב אנו רוכשים את ביטוח הרכב בחיפזון כיוון שאנחנו ממהרים לעלות על הרכב החדש. בביטוח רכב חשוב לעשות את הבירורים המעמיקים אודות הפרמטרים אותם קובעות חברות הביטוח ולבחון את הכדאיות בבחירת ביטוח הרכב.

סוגי הנהגים
סוג הנהג בביטוח רכב הוא פרמטר מהותי בבחינת מחיר ביטוח הרכב. גובה מחיר פוליסת ביטוח הרכב של נהגים חדשים וצעירים תהיה גבוהה משמעותית ממחיר פוליסת ביטוח רכב של נהגים ותיקים. בנוסף, נמצא שיש שוני בין מספר המעורבויות בתאונות של נשים בהשוואה לגברים לכן מחיר פוליסת ביטוח הרכב לגברים תיהיה לרוב גבוהה יותר.

סוגי הרכבים
גיל הרכב כן קובע! לרוב בעלי רכב ישן מעדיפים שלא לרכוש ביטוח רכב מקיף מהסיבה ששווי הרכב גם ככה נמוך. רכבים שמחירם גבוה ומחירי חלקי החילוף גבוהים, מחירי פוליסות הביטוח יהיו גבוהים בהתאמה. בבואנו לקבל הצעת מחיר מחברת ביטוח, החברה משקללת את עלות החלקים של הרכב ועלות הרכב עצמו וכך היא משקללת את גובה מחיר פוליסת הביטוח.

מציאת חברת ביטוח מתאימה
חברות ביטוח שונות מתמחרות את ביטוחי הרכבים לפי פרמטרים שונים. ישנן חברות ביטוח השמות דגש על סוגי הנהגים, ישנן חברות ביטוח ששמות דגש על עלות חלקי החילוף ומחיר הרכב ועוד.. לכן לפני רכישת ביטוח רכב, מומלץ לברר אצל חברות שונות את גובה מחיר פוליסת הביטוח לפי הפרמטרים השונים וכך למצוא את חברת הביטוח הכדאית ביותר עבורכם. המטרה היא למצוא חברת ביטוח כדאית אך גם שתעניק לך ביטחון ושקט בנוגע לביטוח רכבך.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר